امروز : چهارشنبه 26 دی 1397
   
  • بیست و سومین جشنواره کتاب سال دانشجویی برگزار شد

   فضلی: از فعالیتهای علمی نسل جوان و دانشجو حمایت می کنیم

   فضلی: از فعالیتهای علمی نسل جوان و دانشجو حمایت می کنیم

   بیست و سومین جشنواره کتاب سال دانشجویی جهاد دانشگاهی با حمایت وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، بیست و سومین جشنواره کتاب سال دانشجویی جهاد دانشگاهی که وزارت ورزش و جوانان یکی از حامیان این برنامه بود برگزارشد.
   در این برنامه احمدی معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان و محمدرضا فضلی رییس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان و تنی چند از مسئولین حضور داشتند.
   فضلی رییس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان گفت: این جشنواره با مشارکت وزارت ورزش و جوانان به نمایندگی مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت برگزار شد که امیدواریم گام موثری در جهت بسترسازی و ایجاد فضای مطلوب در حوزه کتاب جوانان و دانشجویان برداشته باشیم.
   وی با اشاره به ماموریت و برنامه های مرکز مطالعات گفت: با توجه به جایگاه مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی در حوزه جوانان و دانشجویان، نسبت به عضویت و مشارکت در شورای سیاستگذاری این جشنواره اقدام کردیم تا نشان دهیم که از فعالیتهای علمی نسل جوان و دانشجوی کشور حمایت می کنیم.
   این دوره از مسابقات علاوه بر بخشهای معمول گذشته دارای بخش ویژه انتخاب مولف جوان بوده و در این دوره از جشنواره تعداد 629 عنوان کتاب به دبیرخانه رسیده است که از کتب برگزیده و قابل تقدیر حوزه های مختلف تجلیل و قدردانی می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,256,389
تعداد بازدید امروز : 1,915
تعداد بازدید دیروز : 19,202
آخرین به روزرسانی : 1397/10/25