امروز : یکشنبه 06 خرداد 1397
   
  • حضور پرشور جامعه ورزش و جوانان البرز در استقبال از کاروان تدبیر و امید

   حضور پرشور جامعه ورزش و جوانان البرز در استقبال از کاروان تدبیر و امید

   جامعه ورزش و جوانان استان البرز صبح امروز با حضوری پرشور و با شکوه به استقبال رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید رفتند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ اولین سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان البرز صبح امروز در میان استقبال باشکوه اقشار مختلف مردم استان برگزار شد.
   جامعه ی ورزش و جوانان استان البرز اعم از هیئت های ورزشی، سازمان های مردم نهاد، باشگاه داران، قهرمانان، پیشکسوتان ورزشکاران و... نیز همپای اقشار مختلف با حضور در ورزشگاه مخابرات کرج و مسیرهای منتهی به آن، استقبال پر رنگ و پرشوری را از دکتر روحانی و کاروان تدبیر و امید به انجام رساندند.
   جامعه ورزش و جوانان استان البرز ضمن عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در راستای تحقق شعار "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" از اقدامات دولت در جهت تقویت و توسعه ی حوزه های مختلف از جمله مسائل مربوط به ورزش و جوانان قدردانی کردند.
   همچنین توجه دولت به بحث سرانه ی ورزشی استان و کمبود زیر ساخت ها از مهم ترین انتظارات و درخواست های ورزشکاران از دولتمردان بود.
   در همین راستا قرار است تا ساعاتی دیگر، نخبگان ورزشی و جوانان برگزیده ی استان دیداری را در تالار شهیدان نژاد فلاح کرج با رئیس جمهور و وزرا داشته باشند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,849,694
تعداد بازدید امروز : 1,739
تعداد بازدید دیروز : 21,749
آخرین به روزرسانی : 1397/03/06