امروز : چهارشنبه 02 خرداد 1397
   
  • بازدید معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای از فدراسیون انجمنهای ورزشی

   سجادی: عملکرد مجموعه فدراسیون انجمن های ورزشی رضایت بخش است

   سجادی: عملکرد مجموعه فدراسیون انجمن های ورزشی رضایت بخش است

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در بازدید از فدراسیون انجمنهای ورزشی در جریان برنامه ها ی مختلف این فدراسیون پرجمعیت قرار گرفت و عملکرد این مجموعه را رضایت بخش توصیف کرد .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی ، سجادی در این بازدید که محمد علیپور رییس، دلداده مهربان سرپرست دبیری ، سیروس عالمی مشاور اجرایی و رییس انجمن کریکت این فدراسیون، حضور داشتند ضمن بازدید از کمیته های مختلف فدراسیون با کارکنان آن ها به گفت وگو پرداخت .
   نصرالله سجادی سپس با حضور در دفتر رییس فدراسیون انجمن های ورزشی به بحث و تبادل نظر با محمدعلیپور و دیگر مسوولان این فدراسیون پرداخت و درجریان کم و کیف انجمن های تحت پوشش قرار گرفت .
   در این نشست صمیمی ، محمد علیپور گزارشی از نحوه فعالیت های 17 انجمن تحت پوشش به معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ارائه داد و برخی از مشکلات موجود را با معاون وزیر ورزش و جوانان در میان گذاشت .
   سجادی نیز ضمن تشکر از تلاشهای مسئولان فدراسیون و انجمن های تحت پوشش برای آنها آرزوی توفیق روزافزون و ابراز امیدواری کرد که تیم های اعزامی به رقابتهای معتبر قاره ای و جهانی به توفیق های بیشتری برسند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,783,818
تعداد بازدید امروز : 28,280
تعداد بازدید دیروز : 23,118
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02