امروز : چهارشنبه 02 خرداد 1397
   
  • امضا تفاهم نامه وزارت ورزش و جوانان و صندوق کارآفرنی امید

   دکتر نورالله زاده : باشگاه های خصوصی و سمن ها را با هدف سلامتی جامعه و رونق اقتصادی حمایت می کنیم

    دکتر نورالله زاده : باشگاه های خصوصی و سمن ها را با هدف سلامتی جامعه و رونق اقتصادی حمایت می کنیم

   رییس صندوق کار آفرینی امید هدف از ارائه تسهیلات در عرصه ورزش و جوانان را رونق کسب و کار، سلامت جامعه و تربیت ورزشکاران در ابعاد سلامتی و قهرمانی و در نهایت توسعه کشور دانست

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ؛دکتر نورالله زاده رییس صندوق کار آفرینی امید در مراسم امضا تفاهم نامه با وزارت ورزش و جوانان؛ از فرهم آوردن زمینه و بستر خدمت به جامعه ورزش و جوانان که با تدبیر وزیر ورزش و جوانان در راستای خدمت به جامعه رقم خورده به نیکی یاد کرد و از ارائه تسهیلات به جامعه ورزش و جمعیت جوان به عنوان رونق کسب و کار نام برد که در توسعه کشورموثر واقع می شود.
   نورالله زاده به حمایت هایی که بصورت پراکنده ار باشگاه های خصوصی و سازمانهای مردم نهاد از سوی صندوق کار آفرینی امید صورت گرفته است ،اشاره و خاطرنشان کرد: حمایتهایی را پیش از امضای تفاهم نامه به صورت پراکنده از باشگاه های خصوصی که سرمایه خودشان را در این عرصه وارد کرده اند ،داشته ایم . می توانم پیرانشهر را مثال بزنم که در آنجا از باشگاه های ویژه بانوان تا اولین زمین چمن مصنوعی آن منطقه با تسهیلات ما راه اندازی شد.
   رییس صندوق کار آفرینی ادامه داد: انگیزه حمایت از بخش خصوصی در عرصه ورزش و جوانان به صورت هدفمند در مجموعه ما وجود داشت که با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان با حمایت از باشگاه های خصوصی و سازمانهای مردم نهاد برای ایجاد زمینه کار و کسب درآمد با امضای تفاهم نامه ادامه خواهد داشت.
   نورالله زاده تصریح کرد: هدف از این حمایت و ارائه تسهیلات به با شگاه های خصوصی در عرصه ورزش و سازمانهای مردم نهاد فعال در حوزه جوان، سلامت جامعه ،تربیت ورزشکاران در ابعاد سلامتی و حرفه ای است.
   وی حمایت از باشگاه های خصوصی و ارائه تسهیلات به سازمانهای مردم نهاد را در راستای رسالت صندوق کارآفرینی امید عنوان کرد و اظهار داشت: تلاش ما این است که از باشگاه های خصوصی و سمن ها که در زمینه کارهای عمومی اقدام می کنند و امکان دریافت تسهیلات را ندارند ،حمایت می کنیم تا به توسعه باشگاه های خصوصی و رونق ورزش حرفه ای کشور منجر گردد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,783,812
تعداد بازدید امروز : 28,274
تعداد بازدید دیروز : 23,118
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02