امروز : دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
   
  • در نشست با دختران اعزامی به تورنمنت ترکمنستان

   مشحون: وزیر رهنمودهای مهمی در مورد حمایت از بسکتبال بانوان ارائه داد

   مشحون: وزیر رهنمودهای مهمی در مورد حمایت از بسکتبال بانوان ارائه داد

   رئیس فدراسیون بسکتبال، در نشست با مربی و بازیکنان تیم 3 نفره بانوان به تورنمنت ترکمنستان، بار دیگر بر نگاه مثبت وزیر ورزش و جوانان به ورزش بانوان تاکید کرد

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، در این نشست، محمود مشحون گفت: در جلسه ای که روز شنبه گذشته در خدمت مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و همچنین دکتر سجادی معاون محترم ایشان در ورزش قهرمانی بودم، مقام عالی وزارت بخش عمده ای از زمان این جلسه را به نحو رفع محرومیت حضور بانوان محجبه در میادین بین المللی اختصاص داده و در این راستا رهنمودهای بسیار مهمی را در جهت حمایت از بسکتبال بانوان و نحوه پی گیری مستمر حضور و شرکت آنها در مسابقات برون مرزی به بنده و همچنین دکتر سجادی معاونت خود ابراز داشتند.
   بر اساس این گزارش، در این نشست، فرانک عیاری، سرمربی تیم اعزامی بانوان به تورنمنت ترکمنستان تاکید کرد که تیم اعزامی با رعایت کامل حجاب اسلامی وارد مسابقات شده است. او در عین حال پذیرفت که مسیر انتخاب شده برای حضور در این تورنمنت اشتباه بوده و باید کارها با هماهنگی فدراسیون بسکتبال انجام می شد.
   سعیده علی، یکی از بازیکنان تیم اعزامی، هم به نمایندگی از هم تیمی هایش گفت : از حمایت های مجموعه مدیریتی فدراسیون سپاسگزارم. ما در جریان تبعات حضور بدون آگاهی فدراسیون نبودیم. امیدواریم من بعد در چهارچوب قانون در میادین بین المللی حضور بسیار پر رنگ تری در میادین برون مرزی داشته باشیم.
   در این نشست علاوه بر رئیس فدراسیون، فاطمه کرمزاده نایب رئیس بانوان، علی توفیق دبیر فدراسیون و نیز نمایندگان دفتر امور مشترک، حقوقی و پیگیری وزارت ورزش و جوانان و همچنین کلیه مشاوران و اعضای کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال حضور داشتند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,730,991
تعداد بازدید امروز : 21,940
تعداد بازدید دیروز : 25,433
آخرین به روزرسانی : 1397/02/31