امروز : پنجشنبه 30 فروردین 1397
   
  • وزیر ورزش و جوانان خبر داد:

   گفت و گوی بی واسطه نخبگان جوان با وزرای دولت تدبیر و امید

   گفت و گوی بی واسطه نخبگان جوان با وزرای دولت تدبیر و امید

   وزیر ورزش و جوانان از برنامه ریزی برای ارتباط مستقیم و بدون واسطه جوانان با چند وزیر کابینه خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر، در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه ضمن اعلام این موضوع گفت: معاونت ساماندهی امور جوانان طبق قانون، حوزه بالادستی و برنامه ریزی برای جوانان است. یعنی با ساز و کار پیش بینی شده باید مطالبات جوانان از دستگاه ها و نهادهای مرتبط را پیگیری کند. در همین راستا برنامه ای ترتیب داده شده تا یک ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین جوانان و مسئولین برقرار شود.
   به گفته وزیر ورزش و جوانان قرار است این برنامه در گام نخست با حضور چهار وزیر دولت در بین فعالان جوان کشور آغاز شود.
   دکتر سلطانی فر در تشریح جزییات این ملاقات ها گفت: قطعا این طور نخواهد بود که مسئولین سخنرانی کنند و جوانان فقط شنونده باشند. بلکه سعی می شود وزرا شنونده دغدغه های جوانان باشند و به آنها که هر یک نماینده فعالان حوزه های اقتصادی و اجتماعی، کسب و کار، استارت آپ ها، نخبگان علمی و هنرمندان هستند، پاسخگو باشند.
   وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر صحبت و دیدار با مردم به عنوان مشی مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری، افزود: این دولت از شنیدن انتقادات هیچ ابایی ندارد، چرا که خود را خادم و وام دار مردم می داند و دلیلی ندارد با خط کشی های تصنعی خاصه از مردم به ویژه جوانان دور شود.
   طبق گفته دکتر سلطانی فر اولین جلسه هم اندیشی جوانان با تعدادی از وزاری دولت، در چند ماه آینده در کارگاه های تخصصی جداگانه برگزار می شود. قرار است جزییات این دیدارها از پیش اطلاع رسانی شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,997,086
تعداد بازدید امروز : 19,390
تعداد بازدید دیروز : 21,199
آخرین به روزرسانی : 1397/01/30