امروز : پنجشنبه 30 فروردین 1397
   
  • در دیدار با خانواده مرحوم پورحیدری

   دکتر سلطانی فر : منصور پورحیدری مورد علاقه و احترام همه بود

   دکتر سلطانی فر : منصور پورحیدری مورد علاقه و احترام همه بود

   وزیر ورزش و جوانان، از فریده شجاعی، همسر منصور پورحیدری خواست در کنار استقلال و ورزش به مجموعه مدیریتی ورزش کشور کمک کند

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان امروز با خانواده مرحوم پورحیدری دیدار کرد.
   در این دیدار سلطانی فر با اشاره به سجایای والای اخلاقی مرحوم پورحیدری گفت : ایشان مورد علاقه و احترام همه بود و از خارج از رقابتهای ورزشی مرد اخلاقی و با مرام و معرفت بود و من هیچگاه بد اخلاقی و حاشیه ای را از او سراغ ندارم .
   وزیر ورزش و جوانان همچنین به برگزاری مراسم باشکوه تشییع اسطوره استقلال اشاره کرد و گفت : واقعا همه عاشقانه آمدند و رنگ و تیم معنایی نداشت همه برای مرد اخلاق قوتبال ایران سنگ تمام گذاشتند.
   دکتر سلطانی فر از خانم شجاعی همسر منصور پورحیدری خواست به عنوان یک چهره ورزشی از یک خانواده ورزشی و اصیل در کنار استقلال و ورزش به مجموعه مدیریتی ورزش کشور کمک کند.
   وزیر ورزش و جوانان همچنین از توجه ویژه وزارت ورزش و جوانان به موضوع ورزش زنان اشاره کرد و گفت : موفقیت های دختران ورزشکار روحیه جامعه را شاد می کند و وظیفه داریم همه نوع همراهی و تشویقی را برای رشد ورزش زنان ایران داشته باشیم
   سلطانی فر با اشاره به پیگیری موفقیت های ورزشی دختران ایران گفت : نتایج مسابقات خانم خادم الشریعه را دنبال می کنم و خوشبختانه موفق است. البته پیگیر پاسخ نامه فدراسیون جهانی بسکتبال برای حضور دختران بسکتبالیست ایران با حجاب اسلامی در رقابت های بین المللی هستم.
   فریده شجاعی هم با تقدیر از توجه وزیر ورزش و جوانان برای مراسم منصور پورحیدری گفت: واقعا از شما تشکر می کنم هم به بیمارستان برای دیدن مرحوم پورحیدری آمدید و با کمک و دستور شما خواسته ما برای برگزاری مراسم تشییع در ورزشگاه شیرودی برای حضور مردم و علاقمندان فوتبال انجام شد.
   وی افزود : حضور شما را در ورزش مغتنم می دانم و قطعا روزهای روشن و بزرگی در ورزش ایران با مدیریت و درایت شما رقم می خورد و خوشحالم که فردی مانند شما که ورزش را به خوبی می شناسد و به خانواده و جامعه ورزش احترام می گذارد سکان دار هدایت ورزش است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,997,094
تعداد بازدید امروز : 19,398
تعداد بازدید دیروز : 21,199
آخرین به روزرسانی : 1397/01/30