امروز : شنبه 01 اردیبهشت 1397
   
  • سید نصرالله سجادی :

   مراسم تجلیل از مدال آوران المپیک و فهرمانان ورزش ایران تا پایان سال برگزار می شود

   مراسم تجلیل از مدال آوران المپیک و فهرمانان ورزش ایران تا پایان سال برگزار می شود

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان و افتخار آفرینان تا پایان سال خبر داد.

   سید نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مراسم استقبال از تیم ملی اسنوکر با تقدیر از افتخار آفرینی سهیل واحدی که موفق به عنوان قهرمانی رقابتهای اسنوکر جهان در قطر شد ،اظهار داشت: بر اساس مصوبه وزارت ورزش و جوانان ،پاداش قهرمانی جهان به قهرمان اسنوکر تعلق می گیرد و بر اساس مصوبه هیات دولت او می تواند از مزایای طرح استخدام و همچنین تحصیلات دانشگاهی نیز استفاده کند.
   معاون وزیر ورزش و جوانان از موفقیت سهیل واحدی در رقابتهای اسنوکر جهان به نیکی یاد کرد و راهیابی این ورزشکار به رقابتهای حرفه ای اسنوکر را موجب رونق بیشتر این رشته ورزشی دانست.
   سجادی همچنین تصریح کرد: اسنوکر رشته ای است که در قالب بازیهای داخل سالن آسیا هم قرار دارد و روی موفقیت این رشته در آن رویداد نیز حساب ویژه ای باز کرده ایم.
   سید نصرالله سجادی به حمایت و پشتیبانی قهرمانان و افتخار آفرینان ورزش کشور از سوی وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد و از اهدا پاداش به قهرمانان بر اساس مصوبات خبر داد و ابراز امیدواری کرد که همچنان ورزشکاران ایرانی به افتخار آفرینی خود در رقابتهای آسیایی و جهانی ادامه دهند.
   معاون وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه مراسم تجلیل از قهرمانان و افتخار آفرینان ایران تا پایان سال برگزار خواهد شد ،از حمایت و پشتیبانی وزیر ورزش و جوانان در برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران المپیکی همچنین دیگر قهرمانان کشورمان در رویدادهای جهانی سخن گفت و اظهار داشت: برای این مراسم برنامه ریزی لازم در حال انجام است و حتی قهرمانان سال 94 را هم شامل می شود که بر اساس مصوبات جوایز آنها اهدا خواهدد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,018,796
تعداد بازدید امروز : 2,707
تعداد بازدید دیروز : 17,724
آخرین به روزرسانی : 1397/01/31