امروز : دوشنبه 04 تیر 1397
   
  • مدیر کل مشارکت های اجتماعی جوانان خبر داد:

   دیدار جوانان سراسر کشور با وزاری حوزه جوان

   دیدار جوانان سراسر کشور با وزاری حوزه جوان

   مدیر کل مشارکت های اجتماعی جوانان از برگزاری نشست صمیمانه جوانان منتخب سراسر کشور با 4 وزیر حوزه جوانان خبر داد.

   رضا حجتی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از دیدار جوانان منتخب سراسر کشور با 4 وزیر مرتبط با حوزه جوانان خبر داد و افزود: در خصوص مسائل فرهنگی مرتبط با جوانان از وزیر ورزش و جوانان و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دعوت کرده ایم و در خصوص مسائل رفاهی مرتبط با جوانان از وزیر مسکن و شهرسازی و وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی دعوت شده است.
   وی با بیان اینکه این برنامه در 29 آذر ماه جاری برگزار خواهد شد اظهار داشت: جوانان منتخب در این دیدار از اصناف و مشاغل مختلف در سراسر کشور انتخاب شده اند که از جمله آن می توان به نماینده جوانان کشاورز، صنعتگر، هنرمند، کارآفرین و... اشاره کرد.
   مدیر کل مشارکت های اجتماعی جوانان در خصوص نحوه برگزاری این نشت افزود: این نشست به صورت چهار پنل با چهار وزیر مدعو برگزار خواهد شد و تلاش بر این است که برنامه به صورت گفت و شنود برگزار شود تا مسائل و دغدغه جوانان از اقشار مختلف به گوش دولتمردان برسد.
   حجتی افزود: در این برنامه حداکثر 500 جوان حضور خواهند داشت که متناسب با جمعیت جوان هر استان از سراسر کشور انتخاب می شوند.
   وی با بیان اینکه چنین برنامه هایی باید استمرار داشته باشند گفت: امیدواریم این اقدام گام موثری در جهت رفع مشکلات جوانان باشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,621,783
تعداد بازدید امروز : 2,075
تعداد بازدید دیروز : 26,883
آخرین به روزرسانی : 1397/04/04