امروز : دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
   
  • معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد:

   ورزش بانوان جانباز و معلول در پارالمپیک ریو سیر صعودی داشت

   ورزش بانوان جانباز و معلول در پارالمپیک ریو سیر صعودی داشت

   معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: پتانسیل بانوان پارالمپیکی بسیار خوب است و ورزشکاران شاخص این قشر توانسته اند هم در عرصه ی المپیک و هم در عرصه ی پارالمپیک بدرخشند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین، رباب شهریان در حاشیه نشست نواب رئیس بانوان هیات های استانی این فدراسیون در خصوص عملکرد بانوان ایران در بازی های پارالمپیک ریو گفت: خوشبختانه مجموعه ی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و کمیته ی ملی پارالمپیک توانستند شرایط خوبی را ایجاد کنند و شاهد سیر صعودی حضور بانوان پارالمپیکی در بازی های ریو 2016 بودیم.
   شهریان خاطر نشان کرد: این سیر صعودی هم در کسب سهمیه و هم در بخش نتایج بود و در این میان بعضی از رشته ها مانند والیبال نشسته و قایقرانی نیز توانستند برای اولین بار در چنین رویداد بزرگی حضور یابند.
   معاون امور ورزش بانوان وزیر ورزش و جوانان گفت: پتانسیل بانوان پارالمپیکی بسیار خوب است و ورزشکاران شاخص این قشر توانسته اند هم در عرصه ی المپیک و هم در عرصه ی پارالمپیک بدرخشند.
   وی در پایان اعلام کرد: مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران بازی های المپیک و پارالمپیک بر اساس آیین نامه ها و شرایطی که تعیین شده تا پایان سال برگزار خواهد شد و از عزیزان افتخار آفرین حتما قدردانی می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,731,030
تعداد بازدید امروز : 21,979
تعداد بازدید دیروز : 25,433
آخرین به روزرسانی : 1397/02/31