امروز : دوشنبه 04 تیر 1397
   
  • تجلیل از افتخارآفرینان پارالمپیک با حضور دو وزیر دولت تدبیر و امید

   دکتر سلطانی فر: دولت و وزارت ورزش و جوانان با همه توان از ورزش جانبازان و معلولین حمایت می کند

   دکتر سلطانی فر: دولت و وزارت ورزش و جوانان با همه توان از ورزش جانبازان و معلولین حمایت می کند

   وزیر ورزش و جوانان گفت: بهترین شرایط را برای کسب بزرگترین افتخار ورزش جانبازان و معلولین در المپیک ٢٠٢٠ فراهم می کنیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در مراسمی که عصر امروز یکشنبه 14 آذرماه به مناسبت روز جهانی معلولین و با حضور دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این وزارتخانه برگزار شد، با ابراز خرسندی از اینکه در جمع قوی ترین و با همت ترین افراد جامعه است، سیاست های عمومی دولت را فراهم آوردن شرایط مناسب تر برای ورزش جانبازان و معلولین خواند و افزود: بنا داریم شرایط مناسب تری را برای ورزش جانبازان و معلولین کشور فراهم کنیم تا در صحنه های مختلف مسابقات جهانی و آسیایی همچنین بازی های پارالمپیک شاهد حضور مقتدرانه این عزیزان باشیم .
   وزیر ورزش و جوانان از آغاز فعالیت ستاد بازی های المپیک و پارالمپیک ٢٠٢٠ توکیو ژاپن خبر داد و تصریح کرد: در صددیم ساز و کار مناسب را فراهم کنیم تا بهترین نتایج تاریخ ورزش جانبازان و معلولین ایران در بازی های پارالمپیک ٢٠٢٠ ثبت شود.
   دکتر سلطانی فر از برنامه ریزی و فعالیت فدراسیون جانبازان و معلولین همچنین کمیته بین المللی پارالمپیک در راستای ایجاد شرایط مناسب برای ورزش این قشر از جامعه به نیکی یاد کرد و ادامه داد: دولت یازدهم و وزارت ورزش و جوانان با همه توان از ورزش جانبازان و معلولین حمایت و پشتیبانی می کند.
   در این مراسم از افراد موفق جانباز و معلول در حوزه های مختلف از جمله افتخارآفرینان بازی های پارالمپیک ریو با حضور دکتر سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان و دکتر ربیعی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تجلیل به عمل آمد .
   اشرفی دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک نیز پیرامون فعالیت های این کمیته برای ورزش جانبازان و معلولین به ویژه برگزاری مراسم روز ملی پارالمپیک ، گزارشی ارائه داد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,621,785
تعداد بازدید امروز : 2,077
تعداد بازدید دیروز : 26,883
آخرین به روزرسانی : 1397/04/04