امروز : یکشنبه 06 خرداد 1397
   
  • دیدار وزیر ورزش و جوانان با مجمع نمایندگان استان مرکزی

   دیدار وزیر ورزش و جوانان با مجمع نمایندگان استان مرکزی

   دکتر مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در محل این وزارتخانه با مجمع نمایندگان استان مرکزی دیدار و در خصوص مسائل مختلف ورزش و جوانان استان با آنها گفتگو کرد

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان 7 عضو مجمع نمایندگان استان مرکزی به دیدار مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در محل این وزارتخانه رفتند.
   در این دیدار نمایندگان استان مرکزی ضمن تبریک دوباره انتصاب سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان، به بیان مشکلات استان خود در این دو حوزه پرداختند و انتظارات و توقعات حوزه های انتخابیه خود را با وزیر مطرح کردند.
   سلطانی فر نیز با یادآوری این موضوع که استان مرکزی یکی از 6 استانی بوده که در آن مسئولیت استانداری را داشته است، گفت: به دلیل خدمت در استان مرکزی، شناخت روشنی از مشکلات و مسائل این استان دارم و در خصوص پروژه های ناتمام این استان سعی می کنیم بیشترین کمک ممکن را داشته باشیم. استفاده از ظرفیت های خارج از بودجه دولت و کمک خیرین استان مرکزی نیازمند همکاری و تعامل بیشتر نمایندگان این استان است که امیدواریم بیشتر محقق شود.
   در این دیدار همچنین امیررضا خادم معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان ها و مناف هاشمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان نیز حضور داشتند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,849,599
تعداد بازدید امروز : 1,644
تعداد بازدید دیروز : 21,749
آخرین به روزرسانی : 1397/03/06