امروز : پنجشنبه 30 فروردین 1397
   
  • طی صدور بخشنامه معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان

   اصلاح فرایند دریافت تایید گواهینامه های مربیان و داوران به فدراسیون های ورزشی ابلاغ شد

   اصلاح فرایند دریافت تایید گواهینامه های مربیان و داوران به فدراسیون های ورزشی ابلاغ شد

   با روی کار آمدن سامانه مبین، معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای در بخشنامه ای به فدراسیون های ورزشی، اصلاح فرایند تایید گواهینامه های آموزشی جدید را ابلاغ کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گذشت یک ماه از فراخوان ثبت مربیان و داوران در دفاتر پیشخوان دولت که به طور مشترک توسط مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای انجام شد، این معاونت طی ارسال بخشنامه شماره 21614 مورخ 13 آذرماه 95 رویه جدید تایید گواهینامه های آموزشی ورزشی صادر شده را اعلام کرد.
   در این بخشنامه با توجه به الزامی شدن ثبت کلیه اقلام اطلاعات عمومی افراد در سامانه مبین، از فدراسیون های ورزشی درخواست شده در صورت عدم دسترسی به اطلاعات کامل مربیان و داورانی که گواهینامه آنان در حال صدور و تحویل است، پیش از تحویل گواهینامه به متقاضی، آنان را به دفاتر پیشخوان دولت منتخب در سراسر کشور به منظور ثبت و یا تکمیل اطلاعات ارجاع دهند.
   پیش از این فدراسیون های ورزشی به منظور طی روال تایید گواهینامه های صادر شده لازم بود خود اقدام به ثبت اطلاعات عمومی و تخصصی مربیان و داوران در سامانه مبین نمایند. این اصلاح رویه با توجه ضرورت تکمیل اطلاعات پایگاه سرمایه انسانی ورزش کشور و عدم دسترسی بسیاری از آنها به اطلاعات کامل افراد انجام پذیرفته است.
   پیش از این فهرست دفاتر پیشخوان دولت منتخب در درگاه الکترونیکی وزارت ورزش و جوانان به آدرس اینترنتی http://msy.gov.ir قرار گرفته است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,991,813
تعداد بازدید امروز : 14,117
تعداد بازدید دیروز : 21,199
آخرین به روزرسانی : 1397/01/30