امروز : یکشنبه 06 خرداد 1397
   
  • مجمع جهانی و آسیایی «توآی»؛

   دکتر سلطانی فر: قابلیت های ورزش های رزمی ایران بر کسی پوشیده نیست

   دکتر سلطانی فر: قابلیت های ورزش های رزمی ایران بر کسی پوشیده نیست

   وزیر ورزش و جوانان گفت: قابلیت های ایران در رشته های مختلف ورزشی به ویژه در ورزش های رزمی در طول تاریخ بر کسی پوشیده نیست.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر مسعود سلطانی فر در مجمع جهانی و آسیایی توآی که عصر امروز در سالن آکادمی ملی المپیک برگزار شد ، با ابراز خرسندی از میزبانی ایران در دو رویداد بین المللی ،رابطه ایران را در حوزه فرهنگی ورزشی با کشورهای جهان، دوستانه دانست.
   وزیر ورزش و جوانان با اشاره به قدمت ایران گفت: ایران با سابقه کهن و تاریخی حدود ده هزارساله ،همواره در رشته های مختلف به ویژه رزمی فعالیت خوبی را به منصه ظهور رسانده و ارتباطات فرهنگی ، ورزشی و دوستانه گسترده ای با کشورهای مختلف در تاریخ داشته است.
   مسعود سلطانی فر گفت: قابلیت های مردم ایران در رشته های مختلف به ویژه رشته های رزمی بر کسی پوشیده نیست و قابلیت های منحصر به فردی در قالب این رشته ها در ایران وجود دارد.
   وزیر ورزش و جوانان به تأسیس فدراسیون توآی آسیا در ژانویه ٢٠١٦ با مشارکت ٢٥ کشور آسیایی اشاره کرد و با ابراز خشنودی از تأسیس فدراسیون جهانی این رشته ،نوید داد که روابط و پیوندهای ورزشی ، فرهنگی و دوستانه بین کشورهای عضو روز به روز نزدیکتر می شود و موجبات نزدیکی ملتها را فراهم می کند.
   دکتر سلطانی فر ابراز امیدواری کرد که با بسیج همه امکانات و تجربه مشترک کشورها ،ایران بتواند برگزار کننده مسابقات باشکوهی در عرصه بین المللی باشد.
   وزیر ورزش و جوانان گفت : استفاده متقابل از تجربه کشورها می تواند زمینه ساز رشد توآی شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,849,605
تعداد بازدید امروز : 1,650
تعداد بازدید دیروز : 21,749
آخرین به روزرسانی : 1397/03/06