امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • در دیدار با رییس فدراسیون جهانی تیراندازی

   دکتر سلطانی فر: امیدوارم مسئولیت های جهانی تیراندازی با کمان به مدیران ایرانی سپرده شود

   دکتر سلطانی فر: امیدوارم مسئولیت های جهانی تیراندازی با کمان به مدیران ایرانی سپرده شود

   وزیر ورزش و جوانان در دیدار با دکتر اردنر، رییس فدراسیون جهانی تیراندازی ابراز امیدواری کرد ایران در المپیک ۲۰۲۰ به مدال تیراندازی با کمان برسد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکترمسعود سلطانی فر و دکتر اردنر در خصوص همکاری های متقابل ایران و فدراسیون جهانی تیراندازی دیدار و گفتگو کردند.
   دکتر سلطانی فر در این دیدار که در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد با اشاره به امکانات خوب آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی ایران در بسیاری از رشته ها از جمله تیر و کمان گفت:به عنوان یکی از قطب های تیراندازی با کمان در منطقه مایل به میزبانی سمینارهای علمی پژوهشی در این رشته هستیم.
   وی ادامه داد: قصد داریم مرکز آموزشی علمی کاربردی تیراندازی با کمان را در آینده نزدیک راه اندازی کنیم که می تواند تاثیرات مهمی در توسعه این ورزش داشته باشد. با توجه به امکانات در حال گسترش و سرمایه گذاری های مختلف در رشته تیراندازی با کمان، آمادگی میزبانی مسابقات مختلف در سطح جهانی را داریم تا از تجربیات دیگر کشورها استفاده کنیم.
   وزیر ورزش و جوانان گفت: در سه دوره اخیر المپیک شرکت کننده داشتیم و باید به گونه ای سرمایه گذاری کنیم که در المپیک ۲۰۲۰ به مدال برسیم.
   دکتر سلطانی فر با مورد توجه قرار دادن رشد و توسعه رشته تیراندازی با کمان در کشور و تمایلی که ایران به همکاری اصولی با فدراسیون جهانی در این رشته دارد گفت: امیدواریم با توجه به سابقه خوب تیراندازی ایران مسئولیت های جهانی این رشته به مدیران ایرانی نیز داده شود تا به این وسیله ما بتوانیم به سکوهای بالا در رشته تیراندازی با کمان برسیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,341,070
تعداد بازدید امروز : 25,004
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31