امروز : دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
   
  • فریده شجاعی: خانم محمدیان را باور دارم و به او خوش بین هستم

   فریده شجاعی: خانم محمدیان را باور دارم و به او خوش بین هستم

   پیشکسوت ورزش بانوان درباره انتصاب فریبا محمدیان در سمت معاون ورزش بانوان، گفت: من محمدیان را باور دارم، به‌ هر حال ورزش بانوان نیاز به حمایت و هدایت از بالا دارد من به او خوش بین هستم و امیدوارم که نتایج لازم را به دست بیاورد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، فریده شجاعی در گفت‌وگو با ایسنا، درخصوص انتصاب فریبا محمدیان در سمت معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: به محمدیان تبریک می‌گویم، او توانایی‌های خود را نشان داده است و بسیار فرد توانمندی است. امیدوارم که با وجود او ورزش بانوان خوب عمل کند و نتایج ادامه‌ دار باشد.
   او در ادامه افزود: هم شهریان از نفرات دلسوز ورزش بانوان است و هم محمدیان از توانایی‌های بالایی برخوردار است و در عرصه های مختلف ورزشی این را نشان داده است.
   شجاعی در پاسخ به این سوال که آیا محمدیان می‌تواند به ورزش بانوان کمک کند یا خیر؟ پاسخ داد: من محمدیان را باور دارم، به‌ هر حال ورزش بانوان نیاز به حمایت و هدایت از بالا را دارد و محمدیان نباید تنها بماند. من به او خوش بین هستم و امیدوارم که نتایج لازم را به دست بیاورد. ضمن این که شهریان در ورزش بانوان خوب عمل کرد. پیش از این شنیده بودم که خود شهریان تمایل به بازنشستگی داشته است بر این اساس این یک روال طبیعی است و باید برای او یک جایگزین انتخاب شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,730,957
تعداد بازدید امروز : 21,906
تعداد بازدید دیروز : 25,433
آخرین به روزرسانی : 1397/02/31