امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

   محمدیان: در محیطی آرام و منطقی برای موفقیت ورزش زنان ایران کار می کنم/ از زحمات خانم شهریان تشکر می کنم

   محمدیان: در محیطی آرام و منطقی برای موفقیت ورزش زنان ایران کار می کنم/ از زحمات خانم شهریان تشکر می کنم

   فریبا محمدیان با تشکر از اعتماد وزیر ورزش و جوانان گفت : تمایل دارم در جوی آرام و منطقی برای رشد و موفقیت ورزش زنان ایران کار کنم و تلاش می کنم تصویری واقعی ، فرهنگی و ارزشمند از زنان ورزشکار ایران ارائه شود

   دکتر فریبا محمدیان معاون جدید امور زنان در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با تقدیر از زحمات رباب شهریان گفت : ایشان یکی از مدیران و کارشناسان خبره و دلسوز ورزش ایران هستند که بسیار مدبرانه و حرفه ای فعالیت های ورزش زنان ایران را رشد و توسعه دادند و بنده از زحمات و تلاش های ایشان تشکر می کنم و انشاالله ورزش زنان ایران همچنان از مشاوره های ایشان بهره مند باشد
   وی درباره برنامه های خود برای ورزش بانوان در دوره جدید وزارت دکتر سلطانی فر گفت : آقای وزیر از من خواستند ورزش زنان در حد شعار باقی نماند و برنامه های عملیاتی و میدانی برای جهش و تعالی در ورزش زنان نیاز داریم، خصوصا بر حضور فرهنگی و شرعی دختران ورزشکار ما در میادین بین المللی تاکید داشتند.
   معاون جدید امور ورزش زنان درباره موضوع بازنشستگی خود اظهار داشت : ابتدا بگویم تحصیلات من دکترای مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی و علوم ورزشی است و عضو هیات علمی دانشگاه هستم. من با بیست سال کار بازنشسته پیش از موعد بودم و اکنون با طی کردن مراحل قانونی و کسب مجوزهای لازم به عنوان معاون وزارت ورزش و جوانان معرفی شده ام . بازگشت به کار من هیچ گونه منع قانونی ندارد.
   سوابق مدیریتی، تحصیلی و پژوهشی فریبا محمدیان​
   فریبا محمدیان متولد سال 1347 و دارای دکترای تخصصی رشته تربیت بدنی- مدیریت و برنامه ریزی است. از سال 1384 در این مقطع شروع به تحصیل کرد و در سال 1388 با معدل 18/55 و رتبه اول موفق به اخذ مدرک دکترای تخصصی این رشته از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران شد.
   وی همچنین مقطع کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی را در دانشگاه تربیت معلم تهران و مقطع کارشناسی همین رشته را در دانشگاه گیلان با رتبه اول در هر دو مقطع گذرانده است.
   عضو هیات علمی و مدرس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، مدرس مدعو دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای تهران جنوب و علوم تحقیقات و عضو شورای نویسندگان ماهنامه زیور ورزش و ویژه نامه طرح جامع معلمان از دیگر سوابق شغلی و آموزشی محمدیان است.
   از مهمترین سوابق مدیریتی و اجرایی محمدیان می توان به ریاست فدراسیون اسکیت از تیر ماه 92 تا کنون و سرپرستی همین فدراسیون طی سال های 91 تا 92، معاون فنی ورزشی دفتر تربیت بدنی دختران وزارت آموزش و پرورش طی سالهای 79تا 83، مسئول کمیته پژوهش فدراسیون قایقرانی و اسکی روی آب در سال های 85 تا 87، سرپرست تیم ملی روئینگ در مسابقات قهرمانی جهان نوجوانان سال 86 و کسب سهمیه المپیک سال 87، مدیر افتتاحیه نخستین دوره بازی های زنان پایتخت های کشورهای اسلامی و آسیایی اشاره کرد.
   محمدیان همچنین مولف دوم کتاب راهنمای جامع ورزش معلولین 1393 است و مقالات زیادی در حوزه های تربیت بدنی، استعدادیابی ورزشی و ورزش بانوان را در کارنامه پژوهشی و تالیفات خود دارد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,324,065
تعداد بازدید امروز : 7,999
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31