امروز : دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
   
  • در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

   طاهره طاهریان: پیش بینی ام این است که خانم محمدیان در ورزش بانوان موفق خواهد بود

   طاهره طاهریان: پیش بینی ام این است که خانم محمدیان در ورزش بانوان موفق خواهد بود

   طاهره طاهریان، معاون اسبق سازمان تربیت بدنی در امور ورزش بانوان انتخاب فریبا محمدیان به عنوان معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان را انتخاب خوب توصیف کرد و خواستار اصلاح ساختار ورزش بانوان به ویژه در فدراسیون ها شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، طاهره طاهریان معاون سابق سازمان تربیت بدنی کشور انتخاب فریبا محمدیان به عنوان معاون جدید وزارت ورزش و جوانان را انتخاب خوب دکتر سلطانی فر عنوان کرد و گفت: خانم دکتر محمدیان سوابق خوب مدیریتی در آموزش و پرورش و فدراسیون اسکیت دارند و در حوزه های فعالیتی خود منشاء خدمات خوب و چشمگیری بوده اند به همین دلیل پیش بینی می کنم حضور وی در راس ورزش بانوان وزارتخانه بتواند باعث رشد و تحول بیشتر در ورزش بانوان شود.
   طاهریان از خدمات رباب شهریان نیز به نیکی یاد کرد: خانم شهریان نیز دغدغه بسیاری برای ورزش بانوان داشتند که شایسته است به ایشان خدا قوت بگویم .
   معاون اسبق سازمان تربیت بدنی در ادامه اصلاح ساختار ورزش بانوان به ویژه در فدراسیون ها را به عنوان اولویت کاری در این حوزه مدیریتی پیشنهاد داد .
   وی با بیان اینکه ادغام انجمن های ورزشی بانوان و فدراسیون ها به پیشرفت ورزش بانوان کمک نکرد، اظهار داشت: این اتفاق حتی جایگاه قانونی بانوان را در مدیریت ورزش گرفت و باعث شد در فدراسیون ها نایب رییس بانوان فعالیت کند و جایگاه معاونت ورزش بانوان در استان ها هم تنزل پیدا کرد .
   طاهریان خاطرنشان ساخت: هر چند برخی فدراسیون هم به سلیقه خود، فضای گسترده کاری برای ورزش بانوان به وجود آوردند اما اکنون شایسته است شرایط با اصلاح ساختار تغییر پیدا کند و به سمت استقلال مدیریتی بانوان پیش رود.
   وی با اشاره به اهمیت جایگاه قانونی ورزش بانوان در فدراسیون ها تاکید کرد: وزارت ورزش و جوانان این موقعیت را دارد که در راستای جایگاه قانونی ورزش بانوان که پس از ادغام از بین رفت در تعامل با هیات دولت و مجلس شورای اسلامی دوباره ایجاد کند.
   طاهره طاهریان فعالیت ورزشی در ابعاد حرفه ای را نیز برای بانوان مهم بر شمرد و با اشاره به این مهم که ساز و کارهای حضور بانوان در ورزش باشگاهی نیز باید تقویت شود، این مهم را نیز به سود توسعه ورزش بانوان کشور تلقی کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,730,967
تعداد بازدید امروز : 21,916
تعداد بازدید دیروز : 25,433
آخرین به روزرسانی : 1397/02/31