امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • مهسا جاور: انتخاب محمدیان نشان دهنده اشراف سلطانی فر به ورزش بانوان است

   مهسا جاور: انتخاب محمدیان نشان دهنده اشراف سلطانی فر به ورزش بانوان است

   بانوی المپیکی ایران گفت: مدیریت شایسته‌ای که محمدیان در چند سال حضور در فدراسیون اسکیت از خود به جا گذاشته نویدبخش روزهای خوب برای ورزش این کشور خواهد بود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از خبرگزاری برنا، مهسا جاور بانوی روئینگی تیم ملی و عضو کاروان المپیک ایران در ریو با اشاره به انتخاب جدید معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: همواره یکی از مشکلاتی که بر سر راه ورزش بانوان در کشور قرار داشت این بود که نسبت به آقایان بهای زیادی به بانوان داده نمی‌شد و بانوان با استعداد و پرتلاش ما نمی‌توانستند شایستگی‌های خود را آنطور که باید نشان دهند. ولی در دولت یازدهم با تغییراتی که در نگاه مدیریتی به این بخش اتفاق افتاد و ورزش بانوان نیز در اولویت قرار گرفت شاهد درخشش بانوان این سرزمین در میادین مختلف بوده‌ایم.
   وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی انجام شده و تصمیمات خوبی که در این چند سال برای ورزش کشور انجام گرفته بانوان در بسیاری از رشته‌ها به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کرده‌اند. اینکه برای اولین بار رکورد ورودی بانوان ایران در بازی‌های المپیک در این دولت شکسته شد و اولین مدال تاریخ بانوان را در ریو کسب کردیم نشان از اهمیت ویژه به ورزش بانوان دارد. حالا با انتخاب فریبا محمدیان به عنوان معاون وزارت ورزش و جوانان امید بزرگی در دل ورزشکاران زنده شده که همانطور خانم شهریان در این مدت اقدامات ارزنده‌ای را انجام داده، ایشان نیز بتواند این راه را به خوبی ادامه دهد.
   ملی‌پوش تیم روئینگ ایران اضافه کرد: مدیریت شایسته‌ای که محمدیان در چند سال حضور در فدراسیون اسکیت از خود به جا گذاشته نویدبخش روزهای خوب برای ورزش این کشور خواهد بود. دکتر سلطانی‌فر در این مدتی که به عنوان وزیر ورزش و جوانان انتخاب شده کارهای قابل توجهی را انجام داده که این انتخاب نیز دلیل محکم دیگری بر اشراف ایشان به حوزه ورزش و جوانان دارد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,336,890
تعداد بازدید امروز : 20,824
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31