امروز : دوشنبه 04 تیر 1397
   
  • رضوانی: در صددیم با کار برنامه مدار و 8 ساله به مدال شنا در آسیا برسیم

   رضوانی: در صددیم با کار برنامه مدار و 8 ساله به مدال شنا در آسیا برسیم

   محسن رضوانی، شیرجه و واترپلو را زودبازده تر از شنا دانست و گفت: در شیرجه به مدال آسیایی رسیده ایم و در واترپلو هم در یک قدمی مدال با ضربات پنالتی مغلوب شدیم، اما در شنا اکثر قطب های اصلی این رشته در آسیا هستند و در صددیم با کار برنامه مدار و 8 ساله به مدال برسیم.

   رییس فدراسیون شنا، شیرچه و واترپلو در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در خصوص تاکید وزیر ورزش و جوانان بر توجه خاص و کسب مدال در رشته های پایه گفت: بسیار خوشحالم شخصی سکان ورزش کشور را در دست گرفته که به این حوزه اشراف کامل دارد.
   وی ادامه داد: دکتر سلطانی فر قائم مقام سازمان تربیت بدنی در دوران طلایی ورزش کشور بوده اند ما برای موفقیت باید دست روی رشته های پایه بگذاریم و تا زمانی که در 3 رشته پایه (شنا، دو و میدانی و ژیمناستیک) صاحب مدال نشویم از ورزش دنیا در رقابت های مهم عقب می مانیم. شنا، شیرچه و واترپلو بیش از 150 مدال در المپیک دارد که ما همواره از آن بی بهره بوده ایم.
   رضوانی در ادامه، شیرجه و واترپلو را زودبازده تر از شنا دانست و گفت: در شیرجه به مدال آسیایی رسیده ایم و در واترپلو هم در یک قدمی مدال با ضربات پنالتی مغلوب شدیم. اما در شنا اکثر قطب های اصلی این رشته در آسیا هستند و در صددیم با کار برنامه مدار و 8 ساله به مدال برسیم. به دنبال تفاهم نامه با آموزش و پرورش برای کشف نخبگان هستیم که استعدادهای این رشته بتوانند در کنار تحصیل حداقل هفته ای 9 جلسه تمرین داشته باشند.
   رییس فدراسیون شنا، شیرچه و واترپلو افزود: در خصوص شیرجه هم در حال رایزنی با یکی از برترین مربیان چینی که از قهرمانان جهان بوده است هستیم تا ما را به کسب مدال در بازی های آسیایی 2018 نزدیک تر کند.
   رضوانی در پایان با تشکر از توجه ویژه مسعود سلطانی فر به رشته های پایه و پرمدال گفت: سال آینده سال بسیار پرکاری برای شنا، شیرجه و واترپلو است و رقابت های زیادی را پیش رو داریم. امیدواریم با افزایش حمایت ها از این فدراسیون که 3 رشته المپیکی را تحت پوشش دارد به موفقیت های بیشتری در آینده برسیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,638,638
تعداد بازدید امروز : 18,930
تعداد بازدید دیروز : 26,883
آخرین به روزرسانی : 1397/04/04