امروز : دوشنبه 07 خرداد 1397
   
  • اولین جلسه هماهنگی جشنواره های همگانی ورزش محلات

   شعبانی بهار: جشنواره همگانی ورزش محلات سال آینده به صورت ملی برگزار می شود

   شعبانی بهار: جشنواره همگانی ورزش محلات سال آینده به صورت ملی برگزار می شود

   معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: جشنواره های همگانی ورزش محلات امسال به صورت آزمایشی در 10 استان با مشارکت شهرداری های استان مربوطه برگزار و پس از بررسی و جمع بندی، سال آینده به صورت ملی برگزار خواهد شد.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، اولین جلسه هماهنگی «جشنواره های ورزش محلات» صبح امروز در دفتر معاونت توسعه ورزش همگانی برگزار شد.
   در ابتدای جلسه غلامرضا شعبانی بهار، معاون توسعه ورزش همگانی ضمن تشکر از حضور نمایندگان استان ها، همگانی کردن ورزش در محلات را یکی از پایه های توسعه ورزش همگانی در کشور دانست.
   او گفت: تغییر در شیوه های زندگی مردم و شهرسازی های غیر اصولی باعث فاصله گرفتن ورزش محلات از شرایط مناسب شده است و امروزه احیای ورزش محلات بیش از گذشته احساس می شود.
   شعبانی بهار ادامه داد: تاکید دکتر سلطانی فر بر توسعه و تقویت ورزش محلات، ورزش دانش آموزی و حمایت از توسعه ورزش شهروندی و ورزش در دستگاه های اجرایی است. جشنواره های همگانی ورزش محلات امسال به صورت آزمایشی در 10 استان با مشارکت شهرداری های استان مربوطه برگزار و پس از بررسی و جمع بندی، سال آینده به صورت ملی برگزار خواهد شد.
   شعبانی بهار به نقش مهم شهرداری ها در همگانی کردن ورزش اشاره کرده و افزود: ورود ما به ورزش محلات تنها به عنوان حامی بوده و سعی خواهیم کرد با حمایت، هماهنگی و هم افزایی بیشتر با شهرداری های کشور، به امر توسعه ورزش محلات کمک کنیم.
   در ادامه جلسه حیدرعلی کامیاب، مدیرکل اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، خانم کلانتری سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان، امین زاده معاون ورزش استان اصفهان، نجمائی رئیس ورزش محلات شهرداری اصفهان، کمال شجاعی معاون ورزش همگانی استان گلستان، علی شائی معاون توسعه امور ورزش استان خوزستان، موسوی معاون ورزش استان فارس ضمن تشکر از طرح مذکور به بیان نظرات خود پرداختند.
   در پایان جلسه محمدرضا اسد مدیرکل توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، توسعه ورزش محلات را کار مهم و تاثیرگذار دانست و افزود: با توجه به اینکه وزارت ورزش و جوانان پاسخگوی اصلی وضعیت ورزش کشور است، باید بتوانیم از ظرفیت های ورزش محلات برای توسعه ورزش همگانی استفاده کنیم.
   او گفت: با توجه به منابع محدود مالی دولتی، اهمیت استفاده از ظرفیت های مالی بخش خصوصی و غیر دولتی برای توسعه ورزش محلات ضروری است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,885,982
تعداد بازدید امروز : 11,549
تعداد بازدید دیروز : 26,478
آخرین به روزرسانی : 1397/03/07