امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • ساری، میزبان مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر

   ساری، میزبان مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر

   بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی تکواندوی جام فجر در بخش مردان و هفتمین دوره این مسابقات در بخش زنان، فروردین‌ماه سال آینده به میزبانی هیات تکواندو استان مازندران و در شهر ساری برگزار می شود.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی تکواندوی جام فجر در بخش مردان و هفتمین دوره این مسابقات در بخش زنان از 27 فروردین 96 به مدت دو روز در سالن «سید رسول حسینی» شهر ساری برگزار می‌شود.

   دوره گذشته مسابقات بین المللی تکواندوی جام فجر (G1) با حضور کشورهای ایران، ارمنستان، برزیل، هند، عراق، لیبی، روسیه، آذربایجان، سنگال، ترکیه و افغانستان و در 4 وزن المپیکی برگزار شد.

   تیم ایران با 3 مدال طلا، 2 نقره، 4 برنز و 42 امتیاز عنوان قهرمانی را بدست آورد، تیم افغانستان با یک مدال نقره و دو برنز و 16 امتیاز دوم شد و تیم روسیه با یک مدال طلا و 12 امتیاز بر سکوی سوم ایستاد.

   در بخش تیمی این رقابت‌ها نیز، تیم شهدای ساری (ایران) با کسب 2 مدال طلا، یک نقره و یک برنز و 34 امتیاز قهرمان شد، تیم شهرداری و شورای شهر کرج (ایران) با یک طلا، یک نقره و دو برنز و 26 امتیاز بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و تیم افغانستان الف با یک مدال نقره و یک برنز و 12 امتیاز عنوان سوم را بدست آورد.

   گفتنی است؛ مسابقات جام فجر G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,324,028
تعداد بازدید امروز : 7,962
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31