امروز : دوشنبه 04 تیر 1397
   
  • معاون آمار و فناوری اطلاعات اعلام کرد:

   پورتال اطلاع رسانی سامانه مبین راه اندازی می شود

   پورتال اطلاع رسانی سامانه مبین راه اندازی می شود

   مرکز فناوری اطلاعات اعلام کرد: پورتال اطلاع رسانی سامانه جامع مبین با هدف سرعت بخشیدن و ایجاد امکان تمرکز در اطلاع رسانی دستورالعمل ها، اطلاعیه ها، کانال های ارتباطی کاربران با عوامل فنی و راهبران سامانه مقارن با دهه فجر رونمایی می شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سحر فامیل زارع، معاون آمار و فناوری اطلاعات مرکز فاوا در خبری ضمن اطلاع رسانی راه اندازی این پورتال اختصاصی افزود: پس از عملیاتی شدن سامانه جامع مبین که شامل پایگاه های اطلاعاتی پایه دستگاه و زیرسیستم های متعدد خدماتی است، این مرکز راه اندازی پورتال اطلاع رسانی اختصاصی این سامانه را در دستور کار قرار داد.
   زارع افزود: با توجه به توسعه روز افزون زیرسیستم های این سامانه و گستردگی مخاطبان و کاربران به لحاظ تعداد و پراکندگی جغرافیایی، آگاهی افراد از آخرین تغییرات، دستورالعمل ها و برنامه های پیش رو در کوتاهترین زمان ممکن امری ضروری به نظر می رسد، از این رو این مرکز با تشکیل کارگروهی ویژه متشکل از سه تیم کارشناسی ابعاد مختلف این پورتال را مورد بررسی قرار داد و عملیات پیاده سازی آن آغاز شده است.
   سحر فامیل زارع به بیان توضیحاتی در خصوص بخش های مختلف این پورتال پرداخت و اشاره کرد: این پورتال اطلاع رسانی حاوی کلیه اطلاعیه ها، بخشنامه ها، فایل های راهنمای سامانه، اخبار جلسات برگزار شده، کانال های ارتباطی با عوامل فنی و راهبران سیستم و ... خواهد بود.
   وی افزود: به منظور افزایش جذابیت پورتال، بخشی به منظور نمایش گراف های زنده از آخرین وضعیت داده های ثبت شده در پایگاه در نظر گرفته شده است.
   معاون آمار و فناوری اطلاعات مرکز فاوا، زمان تقریبی آغاز بهره برداری از این پورتال را مقارن با دهه مبارک فجر دانست.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,638,651
تعداد بازدید امروز : 18,943
تعداد بازدید دیروز : 26,883
آخرین به روزرسانی : 1397/04/04