امروز : دوشنبه 07 خرداد 1397
   
  • طباطبایی: دوره تربیت مربی استعدادیابی ورزشی برگزار می شود

   طباطبایی: دوره تربیت مربی استعدادیابی ورزشی برگزار می شود

   مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی وحرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: با تربیت مربی استعدادیابی ورزشی، منتظر پدیده های جدید در ورزش کشور باشید.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، رامین طباطبایی در خصوص دوره تربیت مربی استعدادیابی ورزشی گفت: به منظور تقویت نیروهای انسانی متخصص استعدادیاب در ورزش کشور برای نخستین بار دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با همکاری پژوهشگاه علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اقدام به تربیت مربی استعدادیابی ورزشی زیر نظر اساتید مجرب ورزش کرده است.
   وی اظهار داشت: باتوجه به تمرکز وزارت ورزش و جوانان به فرآیند استعدادیابی در جامعه ورزش و تاسیس کانون های استعدادیابی ورزشی در کشور، تقویت استعدادیابی فدراسیون ها ی ورزشی و استفاده از تمامی ظرفیت های علمی، در همین راستا دوره تربیت مربی استعدادیابی ورزشی پیش بینی شده است.
   طباطبایی درخاتمه گفت: با ورود مربیان متخصص استعدادیاب به متن ورزش کشور تحولی بزرگی در شناسایی و جذب مستعدین در رشته های مختلف ورزشی در آینده نه چندان دور شاهد خواهیم بود و راه توسعه ورزش قهرمانی هموارتر خواهد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,886,021
تعداد بازدید امروز : 11,588
تعداد بازدید دیروز : 26,478
آخرین به روزرسانی : 1397/03/07