امروز : جمعه 04 خرداد 1397
   
  • با حضور رئیس و دبیر ستاد برگزاری گرامی داشت دهه فجر

   برنامه های پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان برای ایام الله دهه فجر بررسی شد

   برنامه های پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان برای ایام الله دهه فجر بررسی شد

   صبح امروز جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد برگزاری مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی،آموزش و پژوهش و مازیار ناظمی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در محل این وزارتخانه برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، صبح امروز جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد برگزاری مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور « عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی،آموزش و پژوهش و رئیس این ستاد »، « مازیار ناظمی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و دبیر این ستاد » و جمعی از مدیران ستادی وزارت ورزش و جوانان در محل این وزارتخانه برگزار شد.
   در این جلسه عبدالحمید احمدی ضمن بیان اینکه هرساله در این ایام شاهد حضور گسترده جامعه ورزش هستیم گفت: کارگروهی در داخل وزارتخانه جهت برنامه های درون ستادی، با مدیریت آقای ناظمی تشکیل شده است و در بخشی دیگر که شامل ادارات کل استان ها و فدراسیون های ورزشی می شود برنامه های جامع تر و برون سازمانی ایام الله دهه فجر را پیگیری خواهیم کرد.
   وی افزود: در این خصوص اکثر فدراسیون ها و ادارات کل استان ها برنامه های پیشنهادی خود را به ما ارائه داده اند و تا پایان هفته با جمع آوری برنامه سایر استان ها و فدراسیون ها برنامه ریزی های مربوطه در این خصوص انجام می شود. برگزاری 14 مسابقه بین المللی، 275 مسابقه کشوری و 124 برنامه فرهنگی تا به امروز توسط 30 فدراسیون پیش بینی شده است.
   در ادامه جلسه مازیار ناظمی به تشریح برنامه های پیشنهادی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان پرداخت که 6 محور اصلی آن شامل موارد ذیل است:
   1- تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی
   2- برپایی غرفه وزارت ورزش و جوانان در راهپیمایی 22 بهمن
   3-برپایی جشن دهه فجر با حضور کارکنان وزارتخانه
   4- دیدار با خانواده شهدای ورزشکار
   5- اکران فیلم های فرهنگی و مرتبط با ایام دهه فجر برای خانواده پرسنل وزارتخانه
   6- برگزاری برنامه های جانبی از جمله برگزاری مسابقات ورزشی و نمایشگاه کتاب
   همچنین مقرر شد در روز 16 بهمن وزیر ورزش و جوانان به همراه جمعی از مدیران و کارمندان این وزارتخانه جهت تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی در مرقد امام خمینی (ره) حاضر شوند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,817,626
تعداد بازدید امروز : 10,429
تعداد بازدید دیروز : 22,949
آخرین به روزرسانی : 1397/03/04