امروز : پنجشنبه 30 فروردین 1397
   
  • با موافقت نمایندگان مجلس شورای اسلامی

   دولت مکلف به اتخاذ تمهیدات قانونی جهت تقسیم درآمدهای تبلیغاتی ناشی از پخش مسابقات ورزشی شد

   دولت مکلف به اتخاذ تمهیدات قانونی جهت تقسیم درآمدهای تبلیغاتی ناشی از پخش مسابقات ورزشی شد

   معاون حقوقی امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: با حمایت دولت و مجلس شورای اسلامی در برنامه ششم توسعه کشور، از درآمد حاصل از تبلیغات مسابقات ورزشی پخش شده از صدا و سیما، ورزش نیز سهیم خواهد شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، امیر رضا خادم با اشاره به نشست علنی نوبت عصر امروز (شنبه، 18 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، درجریان بررسی لایحه برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: در خصوص تخصیص سهم ورزش از رویدادهای ورزشی، در نهایت مقرر شد بر اساس تفاهم بین وزارت ورزش و جوانان و سازمان صدا و سیما، درآمدهای تبلیغاتی بین این دو دستگاه تقسیم شود.
   وی ادامه داد: با این مصوبه و پس از تایید، تا پایان سال اول برنامه ششم توسعه، ان شاءالله ورزش از درآمدهای تبلیغاتی حین، قبل و بعد از مسابقات ورزشی برخوردار خواهد شد.
   خادم تصریح کرد: امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بند ۳ ماده ۱۰۷ برنامه ششم توسعه به رای گذاشته شد و دولت مکلف شد تا پایان سال اول اجرای برنامه ششم توسعه با مشارکت سازمان صدا و سیما و وزارت ورزش و جوانان تسهیلات قانونی لازم در خصوص نحوه تقسیم درآمدهای تبلیغاتی ناشی از پخش مسابقات ورزشی را پیش بینی کند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,996,926
تعداد بازدید امروز : 19,230
تعداد بازدید دیروز : 21,199
آخرین به روزرسانی : 1397/01/30