امروز : سه شنبه 08 فروردین 1396
   
  • در نشست شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان

   دکتر سلطانی فر: مشارکت خیرین ورزش ی یار مصداق اقدام و عمل است

   دکتر سلطانی فر: مشارکت خیرین ورزشی یار مصداق اقدام و عمل است

   وزیر ورزش و جوانان در نشست شورای معاونین این وزارتخانه اعلام کرد خیرین ورزش ی یار ارزشمند و دلسوز کشورند که با حمایت و پشتیبانی از جوانان و نوجوانان و ورزش کاران مصداق بارز اقدام و عمل هستند

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در نشست شورای معاونین این وزارتخانه خیرین ورزش ی را یار ارزشمند و دلسوز کشور دانست و گفت: خیرین مصداق بارز اقدام و عمل هستند و هیچ لذتی بالاتر از این نیست که شاهد تکمیل پروژه های نیمه تمام با همت و یاری خیرین ورزش ی باشیم و هزاران نوجوان و جوان از این اماکن برای سلامت و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی بهره مند شوند.
   وزیر ورزش و جوانان در ادامه این نشست در باره فعالیت های فدراسیون دو و میدانی گفت: همزمان با خیز وزارت خانه برای توسعه مدال آوری در رشته های پایه و پرمدال، نگاه اعتباری وزارت ورزش هم به این فدراسیون ها تغییر می کند. فدراسیون دو و میدانی باید برای این راهبرد ما،برنامه عملیاتی بیاورد و قطعا وزارتخانه بعد از بررسی های فنی و لازم حمایت بیشتری از این رشته پرمدال خواهد کرد.
   سلطانی فر از کیهانی رییس فدراسیون دو و میدانی خواست برنامه ای بلند مدت برای دانش افزایی مربیان ایرانی با بکارگیری مربیان باکیفیت و سرشناس بین المللی داشته باشد و در بازی های آسیایی جاکارتا از دو و میدانی توقع مدال آوری در سطح خوبی داریم. وزیر ورزش و جوانان از توجه این فدراسیون به رده های سنی و به خصوص دوندگان زن تشکر کرد.
   در ادامه این نشست مجید کیهانی رییس فدارسیون دو و میدانی گزارشی از فعالیت ها و برنامه های فدراسیون دو و میدانی ارائه کرد.
   همچنین در این نشست مناف هاشمی گزارشی از فعالیت های وزارتخانه در خصوص حضور و مشارکت خیرین ورزش ی یار در تکمیل پروژه های نیمه تمام ارائه کرد.
   به گفته معاون پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان در زمینه جلب مشارکت و کمک خیرین ورزش ی استانهای فارس ، اصفهان ، آذربایجان شرقی ، هرمزگان ، کرمان و یزد در رده اول تا ششم کشور قرار دارند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 3,868,112
تعداد بازدید امروز : 6,896
تعداد بازدید دیروز : 22,329
آخرین به روزرسانی : 1396/01/08