امروز : پنجشنبه 30 فروردین 1397
   
  • پیام تقدیر مدیرکل ورزش و جوانان فارس از سازمان های مردم نهاد جوانان

   پیام تقدیر مدیرکل ورزش و جوانان فارس از سازمان های مردم نهاد جوانان

   مدیر کل ورزش و جوانان فارس با پیامی از اعضای سازمان های مردم نهاد فعال در پروژه پایتختی جوانان جهان اسلام تقدیر کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدر علی کامیاب با تسلیت درگذشت عالم نستوه، مجاهد انقلابی و یار دیرین امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری گفت: عملکرد تحسین برانگیز جوانان برومند شهر شیراز در فراهم سازی شرایط برگزاری مراسم های مربوط به اعطای عنوان پایتختی جوانان جهان اسلام مایه غرور و سرافرازی تمامی مسئولان استان فارس است.
   در شرایطی که مشیت الهی بر این بود تا در آستانه برگزاری برنامه های مربوط به پایتختی جوانان جهان اسلام، استوانه انقلاب دعوت حق را لبیک گوید، وظیفه خود می دانم تا از زحمات شبانه روزی شما عزیزان و فرزندان برومند سرزمینم در طول چند ماه گذشته، تقدیر و تشکر کنم.
   امیدوارم با برنامه ریزی جدید، این مراسم با همت شما آینده سازان ایران اسلامی درتاریخی که در آینده ای نزدیک اعلام می شود با شکوه و جلالی در شان شهر شیراز به عنوان مهد تمدن ایرانی اسلامی برگزار شود.
   در ضمن مراتب قدردانی و تشکر خود را از استاندار محترم و معاونین وی و کلیه مدیران دستگاه های اجرایی که اداره کل ورزش و جوانان را در فراهم سازی شرایط میزبانی این عنوان بین المللی همراهی کردند نیز اعلام می نمایم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,997,076
تعداد بازدید امروز : 19,380
تعداد بازدید دیروز : 21,199
آخرین به روزرسانی : 1397/01/30