امروز : یکشنبه 06 خرداد 1397
   
  • فضلی: طرح های پژوهشی سیستان و بلوچستان حمایت ویژه می شوند

   فضلی: طرح های پژوهشی سیستان و بلوچستان حمایت ویژه می شوند

   رئیس مرکز مطالعات وپژوهشهای راهبردی وزارت ورزش و جوانان گفت :طرح ها و پژوهشهای سیستان و بلوچستان مورد حمایت مالی ویژه ای از طرف وزارت ورزش و جوانان قرار خواهند گرفت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان محمدرضا فضلی در جلسه شورای پژوهشی استان سیستان و بلوچستان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان و دیگر اعضای شورا اظهار داشت: هدف از ایجاد و تشکیل شورای پژوهش وفناوری تعامل بین حوزه اجرا و حوزه علم و دانشگاهها و پژوهشگاهها است و رویکرد اصلی ما اجرای پژوهش های مسئله محور و کاربردی است.
   رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های کاربردی وزارت ورزش و جوانان از اجرای ۱۴۵ طرح تحقیقی در 18 استان کشور و ثبت شده در سامانه سمات خبر داد و افزود : این پژوهش‌ها به نحوی انتخاب می‌شوند که در اقصی نقاط کشور با توجه‌ به ویژگی های فرهنگی ،جغرافیایی و بیولوژیکی مورد بهره برداری قرار بگیرد.
   وی ادامه داد: ما به دنبال شناسایی نیازهای حوزه ورزش و جوانان هستیم تا از نتایج پژوهش‌ها در ماموریت‌های وزارتخانه بهره بگیریم و در صورت لزوم از نتایجی که حاصل تحقیقات مان است نیازهای دو حوزه ورزش و جوانان را مرتفع کنیم.
   فضلی گفت : می توان با استفاده از تحقیقات انجام شده در حوزه مطالعات جوانان از جمله طرح طرد اجتماعی جوانان و اشاره به یافته‌های پیمایش ملی ارزش و نگرش‌های جوانان در زمینه هویت، راهبردهای توسعه مشارکت جوانان در فعالیت‌ها و رویدادهای اجتماعی و سیاسی و نیز شناسایی دقیق راهکارهای تقویت هویت دینی و ملی جوانان را از رویکردهای مهم در توسعه هم‌دلی و گسترش وحدت ملی عنوان نمود.
   وی افزود : پس از پیگیری های مستمر، پست سازمانی کارشناس پژوهش زیر نظر مدیرکل مصوب شد و کارشناس پژوهش در سطح اداره کل به ثبت و ضبط امور پیگیری پژوهشی برای ارتقاء فعالیت های پژوهشی به صورت سازمانی و رسمی کمک می کند .
   رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش وجوانان در پایان از برنامه ریزی و اجرای کنگره جوانان یا جوان درآیینه به میزبانی شیراز پایتخت جوان جهان اسلام خبر داد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,849,835
تعداد بازدید امروز : 1,880
تعداد بازدید دیروز : 21,749
آخرین به روزرسانی : 1397/03/06