امروز : جمعه 02 فروردین 1398
   
  • با وفاق و همدلی شاهد شکوفایی در ورزش استان سمنان خواهیم بود

   با وفاق و همدلی شاهد شکوفایی در ورزش استان سمنان خواهیم بود

   جلسه هم اندیشی روسای های هیئت های ورزشی و مدیران سازمانهای مردم نهاد شهرستان آرادان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان و سایر مسئولین شهرستان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ جلسه هم اندیشی روسای هیئت های ورزشی و مدیران سمن های شهرستان آرادان در روز دوشنبه مورخ 20 دیماه با حضورامام جمعه شهرستان آرادان ،مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان و فرماندار شهرستان آرادان در سالن شهید رجایی این شهرستان برگزار شد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان در این دیدار دوستانه ضمن اطلاع از برنامه ها و درخواست های هیئت ها و سمن های شهرستان آرادان گفت:امیدوارم با حس وفاق و همدلی که در ورزش آرادان بوجود آمده است، شاهد اتفاقات خوب در ورزش این شهرستان باشیم.
   وی در ادامه خاطر نشان کرد : با توجه به آغاز طرح آمایش فرایند استعدایابی در سطح شهرستان های استان سمنان ، انشالله چند رشته به عنوان رشته های برجسته شهرستان آرادان تعیین خواهد شد و در این رشته ها عملیات استعدادیابی صورت خواهد گرفت.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان ادامه داد:امیدواریم روند قهرمانی های ورزش استان سمنان با این حرکت در آینده تسریع شود و بتوانیم در میدان‌های آسیایی و جهانی همچنان که فرزندان خوب استان تا امروز درخشیده‌اند، باز هم درخشش داشته باشیم.
   درپایان مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان ضمن تقدیر از مدیران سمن های شهرستان آرادان که نسبت به جمعیت شهرستان از تعداد و فعالیت های چشم گیرتری در مقایسه با شهرستان های بزرگ تر دارند ، خواست با ارائه برنامه های کامل ، بودجه مورد نیازشان را تامین کنند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,012,854
تعداد بازدید امروز : 3,924
تعداد بازدید دیروز : 13,197
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02