امروز : جمعه 04 خرداد 1397
   
  • مراسم تودیع و معارفه رئیس هیأت ورزش همگانی استان آذربایجان غربی

   چمن گلی: وظیفه داریم ورزش را در مناطق محروم تعمیم دهیم

   چمن گلی: وظیفه داریم ورزش را در مناطق محروم تعمیم دهیم

   مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی گفت: ما وظیفه داریم که ورزش را در مناطق محروم که توانایی مالی ندارند تعمیم داده و شرایطی را فراهم کنیم تا خانواده ها به ورزش کردن سوق داده شوند.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان آذربایجان غربی ، مراسم تکریم فریدون نوری و معارفه عباس خورشیدی به عنوان سرپرست هیأت ورزش های همگانی استان ۲۰ دیماه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان، مسئولین حوزه معاونت ورزشی ، اعضاء و کمیته های زیرمجموعه هیأت و روسای هیات های شهرستان ها در محل سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد .
   سرپرست جدید هیات ورزش های همگانی در این جلسه گفت: : امروزه ورزش سرمنشاء توسعه و پیشرفت در بسیاری از کشورهاست و اگر ما به دنبال سلامت جامعه هستیم باید نگاهمان را به ورزش تعمیم بخشیده و برای توسعه و فراگیر شدن آن در بین همه آحاد مردم تلاش کنیم.
   خورشیدی در پایان گفت : برای اینکه در ورزش توسعه همه جانبه داشته باشیم باید قطعات پازل ورزش را درست بچینیم و قطعه ورزش همگانی را در محل صحیح آن قرار دهیم تا شکل درستی از ورزش در کشور تشکیل شود و این مهم، جز با اتحاد و صمیمیت در جامعه ورزش صورت نمی گیرد .
   در ادامه جلسه نیزمدیرکل استان با تسلیت درگذشت جانسوز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ، از زحمات رییس پیشین هیات و همکارانش در مدت تصدی مسئولیت هیأت ورزش های همگانی استان تشکر کرد و گفت : ما وظیفه داریم تا از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های خود برای در اختیار قرار دادن ورزش آسان و رایگان بخصوص در مناطق محروم و کم برخوردار نهایت استفاده را بکنیم چرا که جامعه سالم ریشه در خانواده سالم دارد.
   چمن گلی ادامه داد: ما وظیفه داریم که ورزش را در مناطق محروم که توانایی مالی ندارند تعمیم داده و شرایطی را فراهم کنیم تا خانواده ها به ورزش کردن سوق داده شوند.
   وی تاکیدکرد: بر اساس آمار در حال حاضر تنها 23 در صد مردم کشورمان در ورزش های همگانی شرکت دارند که استان آذربایجان غربی با برنامه ریزی های خوب و تلاش های آقای نوری ، مجموعه همکاران ایشان و همکاران خدوم حوزه ورزش همگانی اداره کل چندین سال است که رتبه خوبی در کشور داریم و امیدواریم به حول و قوه الهی و تلاش های سرپرست جدید هیأت ورزش همگانی استان بتوانیم این در صد مشارکت را در استانمان افزایش دهیم و به استاندارد های بین المللی نزدیک تر شویم .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,817,800
تعداد بازدید امروز : 10,603
تعداد بازدید دیروز : 22,949
آخرین به روزرسانی : 1397/03/04