امروز : جمعه 01 تیر 1397
   
  • برگزاری کمیسیون سیاست گذاری و برنامه ریزی امور جوانان کنگره ملی مدیریت

   برگزاری کمیسیون سیاست گذاری و برنامه ریزی امور جوانان کنگره ملی مدیریت

   کمیسیون سیاست گذاری و برنامه ریزی امور جوانان با هدف تبیین ساختار برگزاری کنگره ملی مدیریت جوانان در ساختمان شماره دو وزارت ورزش و جوانان برگزار شد .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در این نشست جواد رضوی مدیر کل ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش وجوانان با بیان توضیحاتی در خصوص ساختار برگزاری کنگره، چالش ها و خلاء های موجود در حوزه سیاستگذاری و برنامه ریزی امور جوانان را ارائه کرد .
   در این نشست دکتر ابراهیم شیخ دبیر علمی کنگره بیان کرد :شورای عالی جوانان ممکن است کارکردها و قابلیت های خودش را نداشته و در حوزه جوانان گاهی اوقات نه تنها هم افزایی وجود نداشته بلکه شاهد هم فرسایی نیز باشیم .
   در ادامه امیرپناهی نماینده وزارت کشور توضیحاتی را پیرامون سرفصلهای کلان و مشکلات ساختاری در خصوص سیاست گذاری حوزه جوانان و همچنین موضوع جوانان در نظام بودجه ریزی بیان کرد.
   رحیم زاده از وزارت ورزش و جوانان در تکمیل سخانان نماینده وزارت کشور، لزوم وجود یک نهاد متولی امور جوانان و همچنین برنامه ریزی برای برنامه هفتم توسعه در این حوزه را ضروری دانست .
   حدادی نیز که از وزارت ورزش و جوانان دراین جلسه شرکت کرده بود با تحلیل فرآیندهای سیاست گذاری جوانان در کشورهای مختلف تشکیل مجمع ملی و استانی را مورد توجه قرار داد و تاکید کردکه اعضاء در شورای عالی نقش موثرتری داشته باشند.
   مختارپور از مجمع تشخیص مصلحت نظام بر لزوم وجود یک بانک اطلاعاتی متمرکزاز پژوهش های انجام شده در حوزه جوانان اشاره کرد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,534,131
تعداد بازدید امروز : 3,902
تعداد بازدید دیروز : 27,919
آخرین به روزرسانی : 1397/04/01