امروز : پنجشنبه 03 خرداد 1397
   
  • انتخابات مجمع استانی سازمان های مردم نهاد جوانان استان سمنان برگزار می شود

   انتخابات مجمع استانی سازمان های مردم نهاد جوانان استان سمنان برگزار می شود

   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: انتخابات مجمع استانی سازمان های مردم نهاد طبق آئین نامه و شیوه نامه وزارت ورزش و جوانان روز پنج شنبه 30 دی برگزار می شود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ فرزاد فتاحی با اعلام این خبر که نخستین دوره انتخابات رسمی مجمع استانی جوانان جهت انتخاب نمایندگان جوانان استان برای حضور در مجمع ملی جوانان می باشد گفت : در این انتخابات نمایندگان معرفی شده از سوی سازمان های مردم نهاد جوانان دارای مجوز از وزارت ورزش وجوانان شرکت خواهند نمود.
   وی ادامه داد: مجمع استانی سازمان های مردم نهاد جوانان با حضور سمن های دارای مجوز، با آرای مستقیم آنان و برای مدت 2 سال انتخاب می شوند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه در استان سمنان تا کنون 45 سمن در حوزه جوانان به ثبت رسیده است گفت: طبق آئین نامه برگزاری این انتخابات ، تعداد منتخبین جوانان استان جهت حضور در مجمع ملی جوانان که در بهمن ماه سالجاری و با حضور ریاست محترم جمهوری تشکیل خواهد شد ، 7 نفر بعنوان نمایندگان اصلی و 2 نفر اعضاء علی البدل خواهد بود.
   وی همچنین ضمن دعوت از کلیه سازمان های مردم نهاد معتبر جوانان جهت حضور در این انتخابات اعلام نمود مهلت قبلی ثبت نام در این انتخابات تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 14 دی در نظر گرفته شده بود که پس از بررسی و اعلام ستاد انتخابات استان این مهلت تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 16 دی ماه سال جاری تمدید شد.
   گفتنی است از هر سمن حد اکثر دو نفر بعنوان نمایندگان آن سمن می توانند در این انتخابات حضور یابند که بدین منظور ضروری است طبق آئین نامه تدوین شده در ستاد مرکزی انتخابات کشور ، در قالب فرم 401 که بر روی وب سایت معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان نیز بارگزاری شده تا تاریخ مذکور به ستاد انتخابات استان معرفی شوند.
   شایان ذکر است انتخابات مجمع استانی سازمان های مردم نهاد طبق آئین نامه و شیوه نامه وزارت ورزش و جوانان روز پنج شنبه 30 دی در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,785,354
تعداد بازدید امروز : 1,106
تعداد بازدید دیروز : 28,710
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02