امروز : پنجشنبه 03 خرداد 1397
   
  • نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی:

   جایگاه فعلی فوتبال یزد باید ارتقاء یابد

   جایگاه فعلی فوتبال یزد باید ارتقاء یابد

   نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: وظیفه ما حمایت از ورزش استان و به ویژه نماینده فوتبال استان در لیگ آزادگان است.

   نماینده مردم یزد واشکذر در مجلس شورای اسلامی در دومین جلسه کمیته فوتبال شورای ورزش یزد که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان ، مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان و جمعی دیگر از مسئولین و پیشکسوتان در دفتر این نماینده برگزار شد، با اشاره به تاثیر اجتماعی و فرهنگی ورزش بخصوص علاقه مندی اقشار مختلف مردم به فوتبال گفت:هدف ما حمایت از تمام ورزش ها است ولی باتوجه به مشکلات خاصی که در این حوزه بود فوتبال در اولویت اول حمایت قرار گرفت .

   وی خاطر نشان کرد: توجه بیشتر به ورزش و ایجاد هماهنگی بین مسئولان استان برای ورزش و جوانان و تلاش برای ارتقا جایگاه فعلی فوتبال یزد از جمله اقدام هایی است که در حال پیگیری است .

   موسوی بیوکی تصریح کرد: در حال حاضر تمامی حاضران در کمیته فوتبال شورای ورزش در مورد حفظ تیم اتفاق نظر دارند و در این راستا دو کارگروه با عناوین کارگروه بررسی تامین منابع مالی و کارگروه فنی تشکیل شده اند که مشغول فعالیت بوده و عبدالحنان امین الرعایا در سمت مشاور ورزشی نماینده نیز مسائل مربوط به تیم فوتبال یزد را دنبال می کند.

   .

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,785,355
تعداد بازدید امروز : 1,107
تعداد بازدید دیروز : 28,710
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02