امروز : پنجشنبه 03 خرداد 1397
   
  • مراسم تکریم و معارفه معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد

   مراسم تکریم و معارفه معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد

   مراسم تکریم و معارفه معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

   در مراسمی که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ، معاون توسعه منابع و پشتیبانی و معاون توسعه ورزش ، مسئولین ستادی و جمعی از کارکنان این اداره کل و مسئولین سازمان های مردم نهاد برگزار شد، احمد طالبی به عنوان معاون جدید فرهنگی و امور جوانان معرفی و از زحمات طوبی مازارزاده معاون سابق تقدیر به عمل آمد.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در این مراسم بر توجه به مقوله جوانان تاکید کرد و گفت: جوانان آینده سازان این مرز و بوم هستند که باید با برنامه ریزی در زمینه ها و بخش های مختلف نیازهای جوانان را مرتفع کنیم.

   مسعود شریعتی با بیان اینکه متاسفانه در دولت نهم و دهم توجهی به جوانان و سازمان های مردم نهاد جوانان نشده و مغفول مانده اند، افزود: توجه به نقش و حضور جوانان و استفاده از توانمندی های این قشر، یکی از اهداف دولت تدبیر و امید است که باید در این راستا برنامه ریزی شود با توانمندسازی سازمان های مردم نهاد و هم سو کردن آنها، حضور قشر جوان در برنامه های مختلف را فراهم کرد.

   وی گفت : جوانان ما دارای استعداد های بالایی هستند و تنها کافی است آنان را در مسیری قرار داد تا آینده سازان خوبی برای جامعه شوند که جامعه به حضور آنان ببالد.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در ادامه تصریح کرد: یکی دیگر از مسائلی که باید مورد توجه قرار گیرد، پیگیری برگزاری جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان و اجرایی شدن مصوبات این ستاد است که باید با کمک سایردستگاه ها به‌ صورت ویژه به مسئله جوانان و حل مشکلات آن ها پرداخت.

   معاون جدید فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان نیز در سخنان کوتاهی از اینکه مورد اعتماد مدیرکل ورزش و جوانان استان قرار گرفته و امور جوانان به او سپرده شده سپاسگزاری کرد و ضمن ارائه برنامه های خود گفت: امیدوارم با کمک همه جانبه همکاران عزیز بتوانیم جوابگوی این اعتماد بزرگ باشیم.

   وی ضمن تقدیر اززحمات معاون پیشین فرهنگی و امور جوانان اداره کل گفت: باید در جهت ارتقای سطح مشارکت جوانان در عرصه های تصمیم سازی به نتیجه ای مطلوب برسیم .

   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,785,351
تعداد بازدید امروز : 1,103
تعداد بازدید دیروز : 28,710
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02