امروز : پنجشنبه 03 خرداد 1397
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل:

   در پی کسب میزبانی رقابت های جام جهانی 2017 کشتی فرهنگی هستیم

   در پی کسب میزبانی رقابت های جام جهانی 2017 کشتی فرهنگی هستیم

   مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با تمام توان در پی کسب میزبانی رقابت های جام جهانی 2017 کشتی فرنگی برای استان اردبیل هستیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، ایوب بهتاج با بیان این مطلب افزود: اردبیل از گذشته یکی از قطب های کشتی فرنگی کشور بوده و در زمان فعلی هم سرمربی و یکی از موفق ترین فرنگی کاران حال حاضر کشور، نمایندگان اردبیل در تیم ملی این رشته هستند. طبیعی است که بخواهیم میزبانی رقابت های بین المللی را برعهده بگیریم تا هم تعلق خاطر جوانان منطقه به این رشته را تقویت کنیم و همچنین باتوجه به علاقمندی عمومی شاهد استقبال گسترده مردم از این رقابت ها باشیم.
   وی تصریح کرد: تمام امکانات سخت افزاری لازم برای برگزاری این رقابت ها در استان اردبیل موجود است و سالن شش هزار نفری حسین رضازاده اردبیل هم می تواند میزبان شایسته ای برای این رقابت ها باشد.
   مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل گفت: نامه درخواست میزبانی را به فدراسیون کشتی ارسال کرده ایم و با تمام توان بحث میزبانی را پیگیری می کنیم تا بتوانیم تنور کشتی فرنگی اردبیل را دوباره با بالاترین حرارت ممکن مشتعل کنیم. امیدواریم فدراسیون کشتی هم با توجه به سابقه اردبیل در کشتی فرنگی و امکانات موجود، میزبانی این رقابت ها را به اردبیل واگذار کند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,785,352
تعداد بازدید امروز : 1,104
تعداد بازدید دیروز : 28,710
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02