امروز : پنجشنبه 31 خرداد 1397
   
  • با حضور مدیر کل ورز ش و جوانان خراسان شمالی:

   هفدهمین کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان خراسان شمالی برگزار شد

   هفدهمین کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان خراسان شمالی برگزار شد

   هفدهمین کمیته تخصصی امور جوانان خراسان شمالی با حضور مدیر کل ورز ش و جوانان استان و اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی هفدهمین کمیته تخصصی امور جوانان استان خراسان شمالی با حضور مدیر کل ورز ش و جوانان ، سرپرست معاونت امور جوانان استان و رابطین امور جوانان در دستگاههای عضو ستاد ساماندهی امور جوانان در بجنورد برگزار شد.
   مدیر کل ورز ش و جوانان استان در این نشست ضمن تاکید بر برگزاری منظم جلسات ستاد و کمیته های تخصصی بر حضور کلیه اعضای ستاد در این نشست ها تاکید کرد.
   سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان استان نیز ضمن اشاره به برگزاری هفده جلسه کمیته تخصصی و شش جلسه ستاد در سال 95 گفت: برنامه های ویژه ای تا پایان سال در حوزه های مختلف فرهنگی و ساماندهی امور جوانان مد نظر قرار گرفته شده است و امیدواریم با همکاری کلیه دستگاهها، تعداد 9 جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با حضور و ریاست استاندار خراسان شمالی تا پایان سال برگزار شود.
   در این نشست طرح های برگزاری کلاس کار افرینی در حوزه کشاورزی ویژه جوانان روستا ، طرح آموزش و پیشگیری از اعتیاد ، همایش مبارزه با شیطان پرستی و فرقه های انحرافی ، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی در منطقه راز و جرگلان به مناسبت عید نوروز مطرح و پس از بررسی کارشناسی به تصویب رسید.
   همچنین رئیس ورز ش و جوانان شهرستان مانه و سملقان نیز در این نشست به ارائه گزارش عملکرد حوزه امور جوانان در این شهرستان پرداخت .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,520,822
تعداد بازدید امروز : 18,512
تعداد بازدید دیروز : 31,317
آخرین به روزرسانی : 1397/03/31