امروز : پنجشنبه 31 خرداد 1397
   
  • برگزاری دومین جلسه ستادی جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی در سیستان و بلوچستان

   برگزاری دومین جلسه ستادی جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی در سیستان و بلوچستان

   دومین جلسه جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی درخصوص ایجاد هماهنگی اعضا ستاد در استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان،دومین جلسه ستادی جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی مورخ 22 دیماه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان،معاون توسعه ورزش و دبیر جشنواره،معاون فرهنگی و امور جوانان ، رئیس اداره تربیت بدنی آموزش و پرورش ، رئیس هیات ورزش دانش آموزی استان و دیگر اعضای کمیته ستادی با هدف هم افزایی و تعامل بیشتر اعضا برگزار شد.
   این جشنواره در 5 رشته کبدی،دوومیدانی،تیراندازی،بدمینتون،اتومبیلزانی و موتورسواری از 27 لغایت 29 بهمن ماه در دو بخش آزمونهای عمومی و تخصصی به تفکیک هر رشته و استانداردهای قابل اجرا در شهرستان زاهدان برگزار می شود.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان وبلوچستان در این جلسه گفت:استفاده از ظرفیتهای مدارس منطقه با نظارت روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها وبا همکاری هیات های مربوط و بخشداریهای استان نقطه قوت جشنواره خواهد بود.
   حسین ثوری تصریح کرد:با توجه به تعامل موثر با اداره کل آموزش و پرورش و دقت نظر هیات های ورزشی استان امیدواریم بتوانیم با اجرای خوب و هدفمند طرح استعدادیابی جشنواره ،در روند توسعه ورزش استان سیستان و بلوچستان خصوصا حوزه قهرمانی درآینده نزدیک قدم مثبتی برداشته باشیم.
   معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان نیز در این جلسه با اشاره به اقدامات انجام شده اظهار کرد:گزارش اقدامات انجام شده توسط اعضا به فعالیتهای ستاد منسجم تر و جشنواره با بهترین کیفیت کمک خواهد کرد
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,520,819
تعداد بازدید امروز : 18,509
تعداد بازدید دیروز : 31,317
آخرین به روزرسانی : 1397/03/31