امروز : دوشنبه 28 اسفند 1396
   
  • به همت معاونت امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان

   نشست تخصصی برنامه های توسعه ورزش خانواده برگزار شد

   نشست تخصصی برنامه های توسعه ورزش خانواده برگزار شد

   نخستین نشست تخصصی «طراحی برنامه های توسعه ورزش خانواده (بانوان) و اوقات فراغت» با محوریت «فراغت با نشاط با ورزش»برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، نخستین نشست تخصصی «طراحی برنامه های توسعه ورزش خانواده (بانوان) و اوقات فراغت» با محوریت «فراغت با نشاط با ورزش» صبح امروز در سالن جلسات حوزه معاونت امور بانوان برگزار شد.
   بحث و بررسی پیرامون محتوای فنی، تخصصی و شرایط عمومی جشنواره فرهنگی ورزشی «اوقات فراغت با نشاط با ورزش»همچنین طرح چگونگی تعامل با استان ها و هیأت های تابعه با رویکرد افزایش مشارکت بانوان در قالب اعضای خانواده از محورهای این نشست بود.
   همچنین پیشنهاد شد تا فاز اول اجرای طرح مربوطه در سطح استان ها و شهرستان ها در بهمن ماه سال جاری به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر با هدف «نهادینه سازی ورزش در خانواده» برگزار شود و در نهایت مقرر شد نواب رئیس فدراسیون های مربوطه دستور العمل فنی رشته های خود را تا بیست و هفتم دی ماه به حوزه معاونت امور بانوان ارائه دهند.
   دکتر عظیمی در ابتدای نشست ضمن خیرمقدم و عرض تسلیت به مناسبت رحلت آیت اله هاشمی رفسنجانی، به تشریح اهداف و ضرورت اجرای جشنواره خانوادگی در سطح شهرستانها و استان ها با محوریت «اوقات فراغت مادران و دختران» پرداخت.
   سپس نواب رئیس بانوان فدراسیون های حاضر در جلسه نقطه نظرات فنی و اختصاصی رشته خود را پیرامون چگونگی افزایش مشارکت بانوان مطرح کردند.
   در این نشست خانم ها؛ عبادی، کرملو، مشت زن، قراگوزلو از معاونت حوزه ورزش بانوان و جمعی از کارشناسان حوزه به همراه نواب رئیس بانوان فدراسیون های بسکتبال، همگانی، انجمن های ورزشی (دارت)، پزشکی ورزشی، بدمینتون و ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی حضور داشتند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,382,923
تعداد بازدید امروز : 7,271
تعداد بازدید دیروز : 21,415
آخرین به روزرسانی : 1396/12/28