امروز : دوشنبه 04 تیر 1397
   
  • در سمینار آموزشی سامانه مبین مطرح شد

   تاکید مدیر کل دفتر برنامه ریزی آموزش بر تشکیل پایگاه اطلاعات ورزشی در سطح ملی

   تاکید مدیر کل دفتر برنامه ریزی آموزش بر تشکیل پایگاه اطلاعات ورزشی در سطح ملی

   افشین ملایی در سیمنار آموزشی ثبت و تایید گواهینامه های داوری و مربیگری در سامانه مبین، استقرار سیستم اطلاعاتی یکپارچه در ورزش را مقدمه ای برای مدیریت علمی در آن دانست.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، افشین ملایی سپید دشتی، مدیر کل دفتر برنامه ریزی آموزش این وزارتخانه، در « سیمنار آموزشی ثبت و تایید گواهینامه های داوری و مربیگری در سامانه مبین » که صبح امروز در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، استقرار سیستم اطلاعاتی یکپارچه در ورزش را مقدمه ای برای مدیریت علمی در آن دانست.
   در این سمینار ملایی در مورد لزوم تبیین فرآیند یکسان جهت صدور گواهینامه های آموزشی توسط فدراسیون های ورزشی، به مربیان و داوران حوزه ورزش و ایجاد وحدت رویه هماهنگ با دفتر برنامه ریزی آموزش جهت صحت سنجی و اطمینان از ارائه گواهینامه های آموزشی توسط سامانه جامع مبین برای حاضرین توضیحاتی ارائه داد.
   وی ضمن تاکید بر لزوم مدیریت علمی در ورزش کشور افزود: یکی از موارد مهم در هر تصمیم گیری بررسی روند حاکم بر آن فرآیند است و این تنها در صورتی اتفاق می افتد که سیستم جامع اطلاعاتی جهت مقایسه در دسترس باشد.
   ملایی تاکید کرد: ما باید مجهز به سیستم های تجمیع اطلاعات باشیم تا در پردازش و پالایش آن همه کمک کنند و تصمیمات درستی در حوزه های مربوطه اتخاذ شود. این سامانه اگر چه برای شروع، زمان لازم دارد اما در ادامه مرجعی واحد برای اطلاعات خواهد شد و توزیع عادلانه منابع را متناسب با مقتضیات بومی هر استان رقم می زند.
   این سمینار با برگزاری 2 کارگاه آموزشی و جلسه پرسش و پاسخ و طرح مشکلات و انتظارات فدراسیون های ورزشی تا ساعت 14:30 امروز ادامه خواهد داشت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,638,646
تعداد بازدید امروز : 18,938
تعداد بازدید دیروز : 26,883
آخرین به روزرسانی : 1397/04/04