امروز : سه شنبه 04 تیر 1398
   
  • سفر وزیر ورزش و جوانان به استان خراسان شمالی

   دکتر سلطانی فر: فصل جدیدی از ورزش کشور از سال بعد و با شروع برنامه ششم رقم می خورد

   دکتر سلطانی فر: فصل جدیدی از ورزش کشور از سال بعد و با شروع برنامه ششم رقم می خورد

   وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که سال آینده با آغاز برنامه ششم بتوانیم فصل جدیدی را در ورزش کشور رقم بزنیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر سلطانی فر در حاشیه سفر به استان خراسان شمالی از احکام خوبی که در قالب برنامه ششم توسعه کشور در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است ، ابراز خرسندی کرد و إظهار داشت:با تصویب این احکام پیش بینی می کنیم منابع خوبی نصیب ورزش و جوانان ایران شود.
   وزیر ورزش و جوانان میزان رشد بودجه حوزه ورزش و حوانان را مثبت ارزیابی و تصریح کرد:میزان رشد بودجه ورزش و حوانان بیشتر از میانگین همه دستگاه های اجرایی است.
   دکتر سلطانی فر گفت : با بهبودی که در اثر اجرای برجام إیجاد خواهد شد چرا که در صادرات نفت به نسبت گذشته افزایش ٢/٢ برابری را داشتیم منابع درامدی هم بهتر خواهد بود .
   وزیر ورزش و حوانان ادامه داد:سال آینده با بهبود درآمدهایمان و همچنین رونقی که اقتصاد گرفته است و مشکلاتی که حل شده و گشایشی که در ارتباطات بین المللی ایجاد شده و شرکت های مختلف برای سرمایه گزاری آمده اند ، بحث بیمه ها هم تا حدودی حل شده و سیستم بانکی هم آرام آرام فعال می شود، انشالله وضعیت بهتری در سال آینده خواهیم داشت.
   دکتر سلطانی فر بار دیگر با اشاره به مصوبات ورزشی برنامه ششم در مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد و ادامه داد :فصل جدیدی در ورزش کشور از سال آینده با آغاز برنامه ششم در کشور رقم بخورد.
   وزیر ورزش و جوانان مجموعه ورزش ١٥ مهر بجنورد را یکی از امکانات سخت افزاری خوب کشور نام برد و اظهار داشت : استان خراسان شمالی از تأسیسات خیلی مهمی که هر مرکز استان باید داشته باشد، برخوردارشده است که استادیوم فوتبال این مجموعه با تلاش مسولین ورزشی و استانی تقریبا تکمیل شده و تقریبا آماده بهره برداری است و با مساعد شدن هوا پیست تارتان آن هم نصب خواهد شد.
   دکتر سلطانی فر این استادیوم را مناسب برای استان خراسان شمالی برای برگزاری مسابقات ورزشی دانست و همچنین ظرفیت ان را برای برگزاری مسابقات ملی هم خوب توصیف کرد. وزیر ورزش و حوانان گفت : سیاست کلی ما این است که مسابقات بین المللی را به استانهای مختلف از جمله استان های مرزی و محروم واگذار کنیم تا از این طریق شور و شعف جوانان ان منطقه افزایش یابد و رونق ورزش نیز در مناطق مختلف افزایش یابد که در همین ارتباط به رؤسای فدراسیون ها هم تاکید کرده ام که در میزبانی ها استانها کمک بگیرند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,082,493
تعداد بازدید امروز : 7,175
تعداد بازدید دیروز : 21,143
آخرین به روزرسانی : 1398/04/04