امروز : دوشنبه 27 خرداد 1398
   
  • کارگاه آموزشی تربیت مربی ویژه سمن های جوانان سراسر کشور در استان گلستان

   کارگاه آموزشی تربیت مربی ویژه سمن های جوانان سراسر کشور در استان گلستان

   کارگاه آموزشی تربیت مربی ویژه سمن های جوانان سراسر کشور در شهرستان گرگان آغاز بکار کرد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان گلستان ؛ این کارگاه آموزشی در محل سال جلسات همیاری شهرداریهای استان از روز سه شنبه مورخه 5 بهمن ماه آغاز بکار کرد.
   در ابتدای آغاز این کارگاه دکتر طیبی مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن خیرمقدم به حاضرین و میهمانان ،مشارکت جوانان در قالب سمن های جوانان و همکاری در برنامه های فرهنگی و اجتماعی را یکی از اهداف وزارت ورزش و جوانان دانست و اظهار امیدواری کرد جوانان فعال و عضو سازمانهای مردم نهاد جوانان بتوانند دولت تدبیر و امید را در انجام اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران یاری نماید.د
   کتر طیبی در ادامه گفت:استان گلستان یکی از استانهای فعال در حوزه مشارکت سازمانهای مردم نهاد جوانان در اجرای فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی در سطح کشور بوده و بازوان اصلی دستگاههای فرهنگی در اجرای برنامه ها میباشند.
   در ادامه دکتر پاشا معاونت اداره کل مشارکتهای اجتماعی وزارت نیز ارتقای سطح دانش سازمانهای مردم نهاد جوانان را یکی از اهداف مهم حوزه خود دانست و افزود:برگزاری کارگاههای آموزشی در سراسر کشور از 2 سال گذشته آغاز شده است و در نظر است کارگاههای مختلف خصوصا پیشگیری از آسیب های اجتماعی بصورت ویژه به اجرا گذاشته شود.
   گفتنی است : دوره تربیت مدرس آمادگی جسمانی با حضور 70 مربی از استان‌های سراسر کشور در گرگان در حال برگزاری است و در پایان پس از برگزاری آزمون به افراد شرکت کننده گواهی معتبر از فدراسیون ورزش های همگانی اعطا می‌شود.

   مدرسان این دوره غلامحسین رحمانی نیا ، دکتر امین فرزانه حصاری ، دکتر تقی خورند، حسن بالو ، دکتر سمیرا عشقی نیا ،دکتر شهرام علم، سیده زهره حسینی سیسی هستند.
   شایان ذکر است در این همایش 3روزه دبیران و اعضای سازمانهای مردم نهاد جوانان سراسر کشور با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان - موسسه آوای نواندیشان جوانان و آوای سبز اندیشان گلستان حضور دارند
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,899,035
تعداد بازدید امروز : 8,659
تعداد بازدید دیروز : 30,835
آخرین به روزرسانی : 1398/03/27