امروز : دوشنبه 27 خرداد 1398
   
  • معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در همایش هم اندیشی جوانان شهرستان شمیرانات:

   ارائه طرح از جوانان و حمایت مالی از ما

   ارائه طرح از جوانان و حمایت مالی از ما

   اولین همایش هم اندیشی جوانان شهرستان شمیرانات، با حضور فرماندار، مدیران وزارت ورزش و جوانان، اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و ادارات مختلف شهرستان برگزار شد.

   اولین همایش هم اندیشی جوانان شهرستان شمیرانات با حضور فرماندار و مدیران وزارت ورزش و جوانان، اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و ادارات مختلف شهرستان برگزار شد.
   در این همایش پس از سخنرانی فرماندار شمیرانات و بیان نقطه نظرات دو نفر از منتخبین نخبگان شهرستان، معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران اظهار داشت: جوانان ایران منظومه ای از اسلام را به تصویر کشیدند. موج اسلام هراسی ایجاد شده توسط غربی ها را آنان در هم شکستند و با در هم کوبیدن داعش در سوریه و عراق، به عالمیان اعلان داشتند که مسلمین حقیقی پذیرای این ادعای متحجرانه از اسلام نیستند.
   معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان هم در این همایش گفت: دولتمردان باید هنرمندانه ترس جوانان را به اشتیاق به فعالیت مبدل سازند.
   محمد رضا رستمی با اشاره به این موضوع که اگر همه چیز خوب بود، این همه آسیب اجتماعی در بین جوانان وجود نداشت، گفت: خانه جوانان استان ها امکان حضور جوانان در کنار یکدیگر و به اشتراگ گذاری و هم افزایی قابلیت ها و دارایی ها را به صورت فردی، جمعی و انجمنی فراهم آورده و خوشبختانه مجمع های استانی جوانان در مجلس ملی جوانان نماینده دارند و در تمام تصمیم های دولت نقش آفرینی می کنند.
   وی از مدیرکل ورزش وجوانان استان خواست بازدید مشترکی از اماکن ورزشی لواسانات داشته باشند و ادامه داد: ارتباطی که امروز در شمیرانات فراهم آمده باید در سایر مناطق کشور الگو برداری شود تا احساسات جوانان به صورت روشن و شفاف بازگو شود و مبنای تصمیم سازی های دولتمردان قرار گیرد.
   رستمی با اعلام این مهم که ارائه طرح از جوانان و حمایت مالی از ما، افزود: تشکیل مجمع خیرین ازدواج در استان ها، کارگاه های آموزشی 16 ساعته رایگان، بیمه ازدواج و پرداخت تسهیلات 4 درصدی به ngo ها امکاناتی است که در دولت یازدهم برای جوانان فراهم آمده و از جوانان می خواهم ضمن تشکیل ngo های نظارتی، بر عملکرد تمام بخش های دولت هم نظارت داشته باشند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,898,991
تعداد بازدید امروز : 8,615
تعداد بازدید دیروز : 30,835
آخرین به روزرسانی : 1398/03/27