امروز : دوشنبه 04 تیر 1397
   
  • رئیس فدراسیون فوتبال :

   استقلال خوزستان نماینده ایران است ، دستور ویژه برای حل مشکلات مالی این تیم داده ام

    استقلال خوزستان نماینده ایران است ، دستور ویژه برای حل مشکلات مالی این تیم داده ام

   رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد که فدراسیون فوتبال برای حضور تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت حضور تیم استقلال خوزستان برای حضور در لیگ قهرمان آسیا گفت: در حال حاضر فدراسیون فوتبال تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا نمایندگان فوتبال ایران در رقابتهای لیگ قهرمانان فوتبال آسیا عملکرد موفقی داشته باشند.
   وی ادامه داد: با توجه به مشکلات مالی باشگاه استقلال خوزستان و مذاکراتی با مدیرعامل و استاندار محترم خوزستان داشتیم و در نهایت قرار شد تا اقدامات و همکاریهای لازم برای حمایت از این تیم به جهت حضوری پر قدرت در لیگ قهرمانان آسیا صورت بگیرد.
   تاج گفت: در واقع تمام هدف ما این است که تیم های باشگاهی ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در بهترین شرایط به مسابقات اعزام و عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارند.
   تاج ادامه داد : استقلال خوزستان نماینده فوتبال ایران است و برای موفقیت این تیم و حل مشکلات آن دستور ویژه داده ام و از سازمان لیگ هم خواسته ام برای رفع دغدغه مالی استقلال خوزستان کمک کند
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,638,609
تعداد بازدید امروز : 18,901
تعداد بازدید دیروز : 26,883
آخرین به روزرسانی : 1397/04/04