امروز : چهارشنبه 02 خرداد 1397
   
  • پیام رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات به مناسبت روز ملی مهندس:

   مهندسان با بهره مندی از قدرت تجزیه و تحلیل و خلاقیت خویش قادرند در عرصه های گوناگون منشاء تولید تفکرات نوین و توسعه باشند

   مهندسان با بهره مندی از قدرت تجزیه و تحلیل و خلاقیت خویش قادرند در عرصه های گوناگون منشاء تولید تفکرات نوین و توسعه باشند

   رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری در پیامی روز ملی مهندس را به جامعه مهندسین کشور تبریک گفت.

   دکتر دارابی، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت ورزش و جوانان، ضمن تشکر از تلاشگران عرصه مهندسی کشور در پیامی این روز را به جامعه فرهیخته مهندسین خصوصا همکاران مرکز مربوطه تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد:
   "مقارن با خجسته زاد روز مهندس برجسته ایران زمین، خواجه نصیرالدین طوسی، پنجم اسفند ماه روز ملی مهندس نام گذاری شده است. مهندسان با سرمایه تخصصی خود در زمره پیشروان جامعه محسوب می شوند و با بهره مندی از قدرت تجزیه و تحلیل و خلاقیت خویش قادرند در عرصه های گوناگون منشاء تولید تفکرات نوین و توسعه باشند.
   روز مهندس روز تجلیل از استعداد، خرد ، توان و اراده منحصر بفرد سربازان عرصه فناوری، روز پاسداشت خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل و روز گرامیداشت پیشگامان پیشرفت و سازندگی در کشور است.
   فرصت را مغتنم دانسته، ضمن تشکر از تلاش بی وقفه و تاثیرگذار عرصه مهندسی کشور، این روز مبارک را به همه مهندسان و تلاشگران متعهد این مرز و بوم شادباش می گویم ."
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,758,722
تعداد بازدید امروز : 3,184
تعداد بازدید دیروز : 23,118
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02