امروز : یکشنبه 05 فروردین 1397
   
  • کنگره علمی جوانان در آیینه پژوهش ، شیراز

   رییس اسبق سازمان ملی جوانان : جوانان به عنوان فرصت و سرمایه در برنامه های توسعه ای کشور مورد توجه قرار بگیرند

   رییس اسبق سازمان ملی جوانان : جوانان به عنوان فرصت و سرمایه در برنامه های توسعه ای کشور مورد توجه قرار بگیرند

   رییس اسبق سازمان ملی جوانان در کنگره علمی جوانان در آیینه پژوهش در شیراز اظهار داشت :مدیریت در حوزه جوانان به عنوان یک فرایند نیازمند تدوین سیاست‌ها و راهبردهای مرتبط است .


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر رحیم عبادی ر که در خصوص سیاستگذاری امور جوانان و تبیین ویژگیهای برنامه ریزی در کنگره علمی جوانان در آیینه پژوهش سخن می گفت اظهار داشت : موضوع سیاستگذاری جوانان یک مسئله حاکمیتی و ملی است و مدیریت آن استلزامات و اقتضائات خاص خود را دارد..
   او افزود : مطالعات ، بررسی‌های تخصصی ، نظریات و تجارب مربوط به دانش مدیریت، موضوع سیاستگذاری را به عنوان نخستین مرحله از فرایند مدیریت در یک مسئله حاکمیتی را به رسمیت شناخته است. بنابراین، مدیریت حوزه جوانان به عنوان یک فرایند در ابتدا نیاز به تدوین سیاست‌ها و راهبردهای مرتبط دارد..

   رییس اسبق سازمان ملی جوانان گفت: در دکترین ساماندهی امورجوانان 12 اصل وجود دارد که از آن جمله می توان به پذیرش جوانان به عنوان سرمایه بزرگ و فرصت تاریخی رشد و توسعه پایدار ایران ، توجه به دوره جوانی و مقتضیات آن از جمله تفکر انتقادی، آرمانگرایی، گرایش به تغییر، تنوع و گوناگونی ، تأکید بـر بـازسازی و نوسازی نهادهای اجتماعی و انتظام‌بخشی نهادهای دولتـی و غیردولتـی جهت پاسخگویی به مطالبات جوانان ، توجه به زندگی و سازندگی، نشاط و شادابی، خودباوری و امید به آینده در برنامه‌ها و اقدامات حوزه جوانان و تاکید بر همگرایی بین مجموعه دستگاه‌های اداری و اجرایی مسئول امور جوانان به منظور ارتقاء سطح سیاستگذاری، برنامه ریزی، هماهنگی، اجرا و نظارت در برنامه ها و بهینه سازی منابع و ظرفیتها اشاره کرد .
   وی همچنین در ادامه سخنانش تاکید کرد : جوانان به عنوان فرصت و سرمایه در برنامه های توسعه ای کشور مورد توجه قرار بگیرند .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,486,234
تعداد بازدید امروز : 852
تعداد بازدید دیروز : 15,951
آخرین به روزرسانی : 1397/01/04