امروز : یکشنبه 05 فروردین 1397
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس:

   دولت جوانان را تکیه گاهی قابل اعتماد و سرمایه ای گرانبها می داند

   دولت جوانان را تکیه گاهی قابل اعتماد و سرمایه ای گرانبها می داند

   مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس سیاست های دولت یازدهم را توجه به کرامت و جایگاه جوانان دانست و گفت: دولت جوانان را تکیه گاهی قابل اعتماد و سرمایه ای گرانبها می داند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان حیدر علی کامیاب صبح امروز در افتتاحیه کنگره علمی جوانان درآئینه پژوهش با ضروری دانستن ارائه تعریفی مشخص از سبک زندگی سالم برای جوانان گفت: پیچیدگی های زیستی در سالهایی که زندگی بشر رنگ و بوی صنعتی به خود گرفته است ،نیاز به معرفی الگویی مناسب برای جوانان و تعریفی دقیق از سبک زندگی موفق و سالم برای آنهارا بیش از پیش لازم و ضروری کرده است.
   وی در ادامه به عنوان پایتختی جوانان جهان اسلام که در سال 2017 به شیراز تعلق دارد اشاره کردو افزود:فرصت ارتباط گرفتن جوانان شهر شیراز و استان فارس با جوانان نخبه 58 کشور اسلامی،فرصتی مناسب است که می تواند در حوزه علمی دستاوردهای بزرگی را به دنبال داشته باشد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس در بخش دیگری از صحبت های خود اشتغال و مسائل اقتصادی را از دیگر چالش های پیش روی نسل جوان عنوان کرد و با اشاره به ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری گفت:دولت یازدهم از آغاز فعالیت خود برنامه های وسیعی را برای تحقق این سیاست ها دردستور کار قرار داده است که خوشبختانه بخش عمده ای از آنها تحقق پیدا کرده است.
   کامیاب توسعه علم از طریق تشکیل شرکت های دانش بنیان وتوجه به فعالیت موسسات و نهادهای علمی را یکی از سیاست های دولت در راستای توجه به جوانان و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی دانست و افزود:دولت جوانان را تکیه گاهی قابل اعتماد و سرمایه ای گرانبها می داند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,486,259
تعداد بازدید امروز : 877
تعداد بازدید دیروز : 15,951
آخرین به روزرسانی : 1397/01/04