امروز : یکشنبه 18 آذر 1397
   
  • مدیر کل دفتر برنامه ریزی ازدواج و تعالی خانواده:

   جشنواره ملی ازدواج و خانواده تا پایان سال برگزار می شود

   جشنواره ملی ازدواج و خانواده تا پایان سال برگزار می شود

   مدیرکل دفتر تعالی ازدواج و خانواده گفت: جشنواره ملی ازدواج و خانواده اسفند سال جاری در تهران برگزار می شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ناصر صبحی قراملکی در چهارمین نشست معاونین جوانان کشور که در شهر شیراز برگزار می شود اظهار داشت: با تلاش های انجام شده اسفند سال جاری جشنواره ازدواج و خانواده در بخش های مختلف به منظور تجلیل از فعالان این عرصه در تهران برگزار می شود.

   وی ادامه داد: تاکنون 499 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که در حال داوری و پس از پایان این مرحله از طرح های برتر در جشنواره ملی تجلیل می شود.

   مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده در ادامه تاکید کرد: در سال جاری به دنبال تشکیل مجمع ازدواج استانی و ملی هستیم تا بتوانیم گام های موثری در زمینه ازدواج جوانان برداریم.

   صبحی قراملکی اضافه کرد: برای موفقیت در عرصه مجمع خیرین کشور لازم است استان ها در این عرصه به صورت جدی ورود کنند تا زمینه ازدواج موفق جوانان بیشتر از گذشته فراهم شود.

   وی در ادامه به طرح بیمه ازدواج جوانان اشاره کرد و گفت: بهمن ماه سال گذشته قرارداد همکاری برای بیمه ازدواج جوانان بین وزارت ورزش و جوانان و بیمه ایران منعقد شد تا جوانان برومند ایرانی با خاطری آسوده تر برای ازدواج اقدام کنند.

   مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده خاطرنشان کرد: در خصوص بیمه ازدواج جوانان لازم است تا اطلاع رسانی های بیشتری انجام شود به گونه ای که تا پایان سال شاهد ثبت نام یک میلیون جوان در این طرح باشیم.

   صبحی قراملکی افزود: به منظور اطلاع رسانی در زمینه بیمه ازدواج جوانان استان های مختلف باید سمینار 2 ساعته آموزشی با حضور کارشناسان بیمه ایران و جوانان برومند برگزار کنند.

   وی همچنین به اختصاص بودجه برای راه اندازی مراکز مشاوره با مجوز وزارت ورزش و جوانان اشاره کرد و گفت: برای موفقیت در عرصه ازدواج باید مشاورینی متعهد و متخصص که تحت پوشش نظام روانشناسی هستند در مراکز مشاوره ای که از وزارت ورزش و جوانان مجوز دارند فعالیت کنند.

   مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده به معاونین جوانان توصیه کرد: در برگزاری کارگاه های ازدواج ویژه جوانان و زوجین از همکاری مراکز مشاوره ازدواج و خانواده که دارای مجوز وزارت ورزش و جوانان هستند استفاده کنند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,628,169
تعداد بازدید امروز : 21,925
تعداد بازدید دیروز : 23,341
آخرین به روزرسانی : 1397/09/18