امروز : شنبه 01 اردیبهشت 1397
   
  • رییس فدراسیون ووشو: برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان، کار سختی بود که خوشبختانه انجام شد

   رییس فدراسیون ووشو: برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان، کار سختی بود که خوشبختانه انجام شد

   رییس فدراسیون ووشو گفت: با شرایط اقتصادی کشور و با توجه به تنگناهای مالی، برگزاری مراسم تقدیر از قهرمانان کار سختی بود که خوشبختانه انجام شد و اتفاقا مراسم کیفیت بالایی نیز داشت، صحبتهای رییس جمهور هم بسیار دلگرم و امیدوار کننده بود.

   مهدی علی نژاد رییس فدراسیون ووشو در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت : به نمایندگی از جامعه ووشو از رییس جمهور که بار دیگر این فرصت را به جامعه ورزش دادند که مراسم تقدیر از افتخار آرینان با حضور ایشان برگزار شود، سپاسگزارم.
   وی ادامه داد: از مجموعه وزارت ورزش و جوانان هم بابت پایبندی به تعهدی که به المپیکی ها و پارالمپیکی ها همچنین قهرمانان سال 94 داشتند تشکر می کنم.
   رییس فدراسیون ووشو برگزاری این مراسم را باعث دلگرمی اهالی ورزش ذکر کرد و گفت: این تقدیرها و تشویق ها باعث افزایش انگیزه قهرمانان ،مربیان و متولیان ورزش می شود و ارزشمند است.
   علی نژاد ادامه داد: با شرایط اقتصادی کشور و با توجه به تنگناهای مالی، برگزاری مراسم تقدیر کار سختی بود که خوشبختانه انجام شد و اتفاقا مراسم تقدیر نیز کیفیت بالایی داشت صحبتهای رییس جمهور هم بسیار دلگرم کننده و امیدوار کننده بود.
   وی با بیان اینکه ووشوی ایران در جهان دارای اعتبار است ،اظهار داشت: فدراسیون ووشو بر مبنای محور برنامه ریزی، پیش می رود به همین دلیل بلافاصله بعد از پایان بازی های آسیایی اینچئون حرکت برای موفقیت ووشوی ایران در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا آغاز شده و روند اجرای برنامه ها هم بسیار خوب بوده است.
   علی نژاد تصریح کرد : امیدوارم با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته ،ووشوی ایران در بازی های آسیایی جاکارتا بتواند با حضور موفق و شایسته و کسب مدال های خوشرنگ در ارتقا جایگاه ایران در رده بندی مدال ها نقش زیادی ایفا کند.
   رییس فدراسیون ووشو همچنین به بازیهای همبستگی کشورهای اسسلامی در باکو هم اشاره و تاکید کرد : علی رغم این مهم که در باکو فقط سانداکاران می توانند شرکت کنند اما برای حضور پرقدرت در این رویداد نیز برنامه ریزی داریم و 24 اسفند رقابت های انتخابی برگزار و ان شاءالله رفته رفته به آمادگی کامل برای حضور مقتدرانه در این مسابقات دست پیدا خواهیم کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,018,849
تعداد بازدید امروز : 2,760
تعداد بازدید دیروز : 17,724
آخرین به روزرسانی : 1397/01/31