امروز : دوشنبه 04 تیر 1397
   
  • رییس فدراسیون بولینگ و بیلیارد :

   دولت به وعده خود در قبال افتخارآفرینان ورزش کشور به موقع عمل کرد

   دولت به وعده خود در قبال افتخارآفرینان ورزش کشور به موقع عمل کرد

   رییس فدراسیون بولینگ و بیلیارد در خصوص برگزاری مراسم تقدیر از قهرمانان ورزشی گفت: این مراسم شکیل با وجود تنگناهای شدید مالی انجام شد و تامین آن میلیاردها تومان اعتبار نیاز داشت که دولت به هر حال این کار بزرگ را در موقع خوب برگزار و به وعده خود در قبال افتخارآفرینان این مرز و بوم عمل کرد.

   هاشم اسکندری رییس فدراسیون بولینگ و بیلیارد در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: واقعیت این است که اهتمام دکتر روحانی و دکتر سلطانی فر در برگزاری مراسم تقدیر از قهرمانان بسیار با ارزش و ستودنی است بویژه اینکه این مراسم شکیل با وجود تنگناهای شدید مالی انجام شد و تامین آن میلیاردها تومان اعتبار نیاز داشته که دولت به هر حال این کار بزرگ را در موقع خوب برگزار و به وعده خود در قبال افتخارآفرینان این مرز و بوم عمل کرد.
   وی با بیان اینکه این مراسم انگیزه قهرمانان را افزایش می دهد از بیانات رییس جمهور در آن مراسم به خوبی یاد کرد و اظهار داشت: دکتر روحانی در خصوص مسائل ورزشی بیانات ارزشمندی داشت که صحبت های ایشان در خصوص ورزش بانوان نیز با بازتاب های مثبت در جامعه همراه شده است.
   اسکندری آمار ارائه شده توسط وزیر ورزش و جوانان در آن مراسم را خوب توصیف کرد و از حمایت دکتر سلطانی فر به نیکی یاد کرد.
   رییس فدراسیون بولینگ و بیلیارد گفت: یک هزار و هفتصد مجموعه مجوز دار در سراسر کشور در رشته های بیلیاردی وجود دارند که در این بین ،350 هزار ورزشکار در آن فعالیت می کنند و فدراسیون هم با توجه به مدال های رشته های بیلیاردی در بازی های آسیایی برنامه ریزی خوبی انجام داده است تا ورزشکاران ما با قدرت در این رویداد مهم شرکت کنند.
   اسکندری گفت: برای ارتقا جایگاه بیلیارد مربی هلندی را به خدمت گرفته ایم تا شرایط را برای رشد و توسعه بیشتر این رشته فراهم کنیم و دو اردوی تدارکاتی هم برگزار شده و برای حضور موفق در بازی های آسیایی اینچئون 4 اردوی دیگر نیز برگزار خواهیم کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,638,603
تعداد بازدید امروز : 18,895
تعداد بازدید دیروز : 26,883
آخرین به روزرسانی : 1397/04/04